Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński koncern Vivo nie próżnuje i intensywnie wprowadza na rynek nowe modele smartfonów. Tym razem w sieci pojawiły się informacje na temat nowego modelu ze średniej mocniejszej półki. Mowa w tym wypadku o Vivo S7e.

Procesor od MediaTeka i dobry ekran

Vivo to firma o mocnej pozycji na rynku azjatyckim, który cechuje się dobrej jakości produktami. Od jakiegoś czasu postanowiła rozszerzyć swoją ofertę na inne rynki. A całkiem niedawno zadebiutowała w Europie, a także w naszym kraju.

Z dostępnych informacji wynika, że model S7e będzie napędzany MediaTekiem Dimensity 800U wsparty 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu można liczyć na dobry panel. Będzie on miał najprawdopodobniej przekątną 6,44 cala i zostanie wykonany w technologii AMOLED. Będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+ i będzie posiadał niewielkie wcięcie w postaci łezki na przednią kamerkę do selfie.

Smartfon będzie posiadał potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Potencjalny użytkownik będzie również mógł skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełni „oczko” do pomiaru głębi ostrości o matrycy 2 Mpix. Na froncie zaś powinien znaleźć się aparat selfie o matrycy 32 Mpix.

Smartfon zostanie wyposażony w baterie o pojemności 5000 mAh. Będzie wyposażony w szybkie ładowanie. Na ten moment natomiast nie ma jeszcze żadnej informacji na jakim poziomie. Smartfon będzie także obsługiwał sieci 5G. Zapewne czytnik zostanie zaimplementowany w ekranie.

Na ten moment nie ma informacji kiedy odbędzie się premiera Vivo S7e. Tym bardziej ciężko wyrokować jaką cenę osiągnie. Można natomiast mieć pewne nadzieje, że oprócz rynku azjatyckie, znajdzie się w sprzedaży również u nas.

Markę Vivo warto śledzić, gdyż często wprowadza interesujące innowacje. Na rynku europejskim może wnieść powiew świeżości a o jakości ich produktów raczej nie ma co się martwić. Tym bardziej że zazwyczaj oferuje przyzwoicie wyposażone smartfony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów