Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Awaria sieci Virgin Mobile

Awaria w sieci wirtualnego operatora Virgin Mobile. Użytkownicy od samego rana zgłaszają problemy ze swoimi mobilnymi usługami. Nie ma możliwości zalogowania do sieci, co skutkuje całkowitym brakiem zasięgu.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Awaria Virgin Mobile

W praktyce telefony użytkowników Virgin Mobile zachowują się tak, jakby były pozbawione karty SIM. W Internecie pojawiały się informacje o większej awarii również sieci Play (na infrastrukturze której działa Virgin), jednak wszystko wskazuje na to, że problemy dotyczą tylko numerów wirtualnego operatora.

Dosłownie kilka minut temu operator opublikował na swoim Facebooku oficjalny komunikat o następującej treści:

Drodzy klienci, w nocy miała miejsce awaria systemów. W związku z tym niedostępne są nasze usługi oraz inforlinia. Jesteśmy w trakcie ich przywracania, co może potrwać dłuższą chwilę. Prosimy o cierpliwość.

Aktualizacja: od godziny 15:00 działają wszystkie usługi operatora. Komentarz Grażyny Piotrowskiej-Oliwy, prezes Virgin Mobile Polska:

W ramach przeprosin Klienci, którzy dotknięci zostali skutkami awarii otrzymają od nas przeprosinowy prezent. O szczegółach każdy klient zostanie poinformowany SMS-em. Jednocześnie podjedliśmy dodatkowe działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa działania usług.

Oto zrzut ekranu jednej z klientek sieci Virgin Mobile podczas próby wykonania połączenia:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów