Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wirtualna sieć GSM Virgin Mobile obchodzi w naszym kraju siódme urodziny. „Siódemka” to szczęśliwa cyfra. Z okazji jubileuszu przypominamy co wydarzyło się u tego operatora w przeciągu ostatniego roku.

7. urodziny Virgin Mobile

Virgin Mobile oferuje nie tylko pakiety na kartę, ale również na abonament oraz Internet mobilny. W ofercie operatora znajdziemy również abonamenty dla klientów biznesowych oraz taryfy rodzinne, w których kolejne karty SIM są znacznie tańsze.

Przykładowe oferty Virgin Mobile:

Poniżej przedstawiamy 7 najważniejszych wydarzeń w ofercie Virgin Mobile na przestrzeni ostatnich 365 dni. Niektóre z nich miały charakter mniej lub bardziej długoterminowych promocji, inne z kolei (jak np. wprowadzenie Internetu mobilnego) to wielkie nowości wirtualnego operatora Virgin Mobile.

Która oferta lub pakiet Virgin Mobile jest według Was najbardziej korzystna? Podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat tej wirtualnej sieci w komentarzach lub w sekcji Opinie operatorów komórkowych.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Krzysiek

Abonament rodzinny w Virgin to wielkie oszustwo ! Przeniosłem swój numer na abonament do Virgin i po trzech miesiącach karencji chciałem przenieść pozostałe 3 numery które posiadają moja żona i 2 dzieci . Okazało się że aby mieć rodzinny abonament muszę zarejestrować na siebie wszystkie numery ! Co to ma być ?! Czuję się oszukany . Dzwoniłem na infolinię ale nic się nie da zrobić . Poza tym będąc w Czarnogórze i Macedonii nigdzie nie miałem połączenia z żadną siecią siecią :(

JOLANTA

Virgin spełnia moje oczekiwania.Napoczatku miałam na kartę szybko przeszłam na abonament za 14 zł + 15 Gb do wykorzystania przez miesiąc.za każdy wykorzystany gb do abonamentu dolicza się 1 zł.
Teraz skusiłam się na Internet mobilny 120 GB za 35 zł.(bo mam juz abonam. na tel)I to wszystko na czas nieokreślony zawsze mogę zrezygnować. Obecnie mój abonament za tel i Internet mobilny to ok 50 zł. Jestem bardzo zadowolona Polecam

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów