Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Byli pracownicy Apple i Google łączą siły i stworzą bezramkowego smartfona

Byli pracownicy Apple i Google łączą siły i stworzą bezramkowego smartfona

Andy Rubin chce wyprodukować swojego własnego smartfona. Twórca mobilnego systemu operacyjnego Android założył spółkę Essential, która ma odpowiadać za powstanie autorskiej konstrukcji. Jakby tego było mało, do sieci wyciekły już informacje o powstaniu pierwszego prototypowego urządzenia.  W firmie znalazło się miejsce dla byłych pracowników Apple i Google. 


Apple iPhone 7 Plus najtaniej w ofercie Orange:


Android to najpopularniejszy mobilny system operacyjny na rynku, który powstał dzięki pomysłom Andy’ego Rubina. Pomimo przejęcia projektu przez Google, kontynuował on prace w tej firmie aż do 2014 roku. Jak donosi serwis Bloomberg, Rubin powołał do życia spółkę Essential, której celem jest stworzenie wyjątkowego smartfona, zdolnego do konkurowania z czołowymi konstrukcjami Apple, Samsunga, Huaweia i HTC. W internecie znajdziemy już pierwsze fotki:

essential-andy-rubin

fot. androidpolice

Jak widać konstrukcja przypomina niedawny hit sprzedaży – Xiaomi Mi Mix. Całkowite odejście od tradycyjnych ramek staje się trendem u większości producentów. Obecnie największym wyzwaniem jest wzmocnienie konstrukcji, tak aby nawet lekki upadek nie oznaczał konieczności wymiany matrycy. Co znajdziemy w rozwiązaniu Essentials? Przede wszystkim wsparcie dla dodatkowych akcesoriów, takich jak kamera 360 stopni oraz wymienialne obudowy na zwór Moto Mods od Motoroli/Lenovo.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów