Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

TuBiedronka ma już 9 lat

avatar
6
TuBiedronka logo

Sieć TuBiedronka kończy właśnie 9 lat. Jest to jeden z najstarszych i najdłużej działających operatorów komórkowych w naszym kraju. TuBiedronka od samego początku oferowała wyłącznie taryfy na kartę (prepaid), do których doładowania można zakupić w każdym sklepie Biedronka.

Porównaj najlepsze oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

TuBiedronka na rynku od 9 lat

TuBiedronka działa w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieci T-Mobile (wcześniejsza Era). Jeżeli więc zasięg różowego operatora cieszy się dobrą opinią w naszej okolicy, to również użytkowanie TuBiedronki nie powinno przysparzać problemów.

Przykładowy pakiet na kartę operatora:

Z wiadomych względów sieć TuBiedronka nie zrobiła takiej furory, jak np. Heyah, również należąca do Ery, a obecnie do T-Mobile. Ograniczenie się wyłącznie do dyskontów Biedronka i archaiczne obecnie taryfy (brak ofert bez limitu) sprawia, że z oferty tego wirtualnego operatora korzystają raczej osoby rzadko korzystające z telefonów komórkowych.

Wciąż brakuje również możliwości doładowania konta online. Użytkownicy kart SIM operatora skazani są na wykupienie kart-zdrapek w sklepach marki Biedronka. Z drugiej strony można liczyć na dodatkowe rabaty za doładowanie konta, dzięki którym zapłacimy mniej za zakupy.

Zobacz również: oferty komórkowe dla seniora.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.9/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co ciekawe, nawet promocja dająca kwotę 20% zakupionego doładowania do TuBiedronki jako rabat na przyszłe zakupy zapisany na karcie Moja Biedronka – nie cieszy się popularnością. Ja zanotowałem aż 2 klientów którzy z tej promocji skorzystali. Przez 7 miesięcy. Ta sieć szybciej czy później padnie.

Ta sieć jest tak popularna, że przez 3,5 roku pracy w sieci Biedronka sprzedałem oszałamiającą ilość 2 starterów TuBiedronka luzem, kilka telefonów z załączonymi starterami, może z 10-15 doładowań do TuBiedronki.

na pewno stocjonara mają za dychę z ciekawych rzeczy

Wole jednak Sferię. Polska, nasza i powoli się rozwija. Trzeba wspierać.

Miałem kiedyś i zastanawiam się czy nie wrócić. Póki co mam tylko telefon stacjonarny u nich.

A jaką mają ofertę?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: