Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sieć TuBiedronka kończy właśnie 9 lat. Jest to jeden z najstarszych i najdłużej działających operatorów komórkowych w naszym kraju. TuBiedronka od samego początku oferowała wyłącznie taryfy na kartę (prepaid), do których doładowania można zakupić w każdym sklepie Biedronka.

Porównaj najlepsze oferty na kartę

TuBiedronka na rynku od 9 lat

TuBiedronka działa w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieci T-Mobile (wcześniejsza Era). Jeżeli więc zasięg różowego operatora cieszy się dobrą opinią w naszej okolicy, to również użytkowanie TuBiedronki nie powinno przysparzać problemów.

Przykładowy pakiet na kartę operatora:

Z wiadomych względów sieć TuBiedronka nie zrobiła takiej furory, jak np. Heyah, również należąca do Ery, a obecnie do T-Mobile. Ograniczenie się wyłącznie do dyskontów Biedronka i archaiczne obecnie taryfy (brak ofert bez limitu) sprawia, że z oferty tego wirtualnego operatora korzystają raczej osoby rzadko korzystające z telefonów komórkowych.

Wciąż brakuje również możliwości doładowania konta online. Użytkownicy kart SIM operatora skazani są na wykupienie kart-zdrapek w sklepach marki Biedronka. Z drugiej strony można liczyć na dodatkowe rabaty za doładowanie konta, dzięki którym zapłacimy mniej za zakupy.

Zobacz również: oferty komórkowe dla seniora.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
popoczachyruruKamilpolk Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
polk
Gość
polk

Wole jednak Sferię. Polska, nasza i powoli się rozwija. Trzeba wspierać.

Kamil
Gość
Kamil

Miałem kiedyś i zastanawiam się czy nie wrócić. Póki co mam tylko telefon stacjonarny u nich.

popo
Gość
popo

A jaką mają ofertę?

ruru
Gość
ruru

na pewno stocjonara mają za dychę z ciekawych rzeczy

czachy
Gość
czachy

Ta sieć jest tak popularna, że przez 3,5 roku pracy w sieci Biedronka sprzedałem oszałamiającą ilość 2 starterów TuBiedronka luzem, kilka telefonów z załączonymi starterami, może z 10-15 doładowań do TuBiedronki.

czachy
Gość
czachy

Co ciekawe, nawet promocja dająca kwotę 20% zakupionego doładowania do TuBiedronki jako rabat na przyszłe zakupy zapisany na karcie Moja Biedronka – nie cieszy się popularnością. Ja zanotowałem aż 2 klientów którzy z tej promocji skorzystali. Przez 7 miesięcy. Ta sieć szybciej czy później padnie.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów