Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W salonach pojawiły się już trzy nowe modele telefonów od LG. Są to: LG Q7, LG K11, LG K9.

Wszystkie telefony pochodzą ze średniej i niższej półki. LG Q7 Orange adresuje do młodych klientów. Model ten stylistyką wpisuje się w modną serię „bezramkowców”. Za pracę urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor  Mediateka MT6750S oraz 3 GB pamięci operacyjnej. Ekran wykonany jest w technologii IPS i posiada przekątną 5,5 cala.

Przykładowy abonament Orange:

Kolejną nowością jest LG K11, adresowany do seniorów i osób, które potrzebują sprawnego smartfona bez wodotrysków. Klasycznie zbudowany telefon posiadający ekran o przekątnej 5,3 cala. Urządzenie napędza Mediatek MT 6750 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Takie parametry sprawiają, że urządzenie działa poprawnie i nie jest przesadnie duże, dzięki czemu dobrze leży w dłoni.

Ostatnią nowością jest LG K9. Telefon z niższej półki, posiada ekran o przekątnej 5 cali, a napędza go czterordzeniowy Snapdragon 210 i 2 GB pamięci operacyjnej. Telefon adresowany jest przede wszystkim do najmłodszych, a jego cena jest najniższa spośród zaprezentowanych nowości.

Wszystkie telefony są dostępne w tzw. „ratach” w ofertach abonamentowych Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów