Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Motorola pracuje nad nowym telefonem serii Droid Turbo. W serwisie Weibo zostały zaprezentowane pierwsze rendery smartfona, który może pretendować do jednego z ładniejszych urządzeń. Poprzednia słuchawka zadebiutowała w 2015 roku w amerykańskiej sieci Verizon.

Droid Turbo 3 może być kolejnym smartfonem z popularnej linii telefonów Motoroli. Pierwsze urządzenie trafiło do sprzedaży w 2010 roku i od razu znalazło uznanie w oczach użytkowników. Główną zależą była niebagatelna wydajność oraz ergonomiczny wygląd. W środku trójki znajdziemy aż 4 GB pamięci RAM i szybki procesor Qualcomm Snapdragon 821. Reszta komponentów może zostać zaprezentowana w ciągu najbliższego miesiąca, choć nie ulega wątpliwości, że będą równie wysokiej jakości. Ważnym aspektem, który z pewnością będzie miał duże znaczenie przy wyborze, jest bateria – ten element układanki ma zapewniać bezproblemową pracę przez dwa dni intensywnego użytkowania.


motorola-droid-turbo-3-2

fot. Weibo

motorola-droid-turbo-3

fot. Weibo


Jak widać słuchawka zostanie prawdopodobnie wykonana z metalu oraz szkła. Jak donoszą chińskie źródła, aparat główny będzie wyposażony w technologię Hasselblad, która odpowiada za bardzo dobre fotki w telefonach Lenovo. Czekamy na więcej informacji.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów