Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile stawia na wirtualną rzeczywistość i obniża ceny smartfonów

HTC Vive w T-Mobile

T-Mobile wraz z firmą HTC przygotowało interesującą akcję promocyjną – osiemdziesiąt wybranych salonów na terenie Polski doczeka się wizyty gogli wirtualnej rzeczywistości VIVE. Dodatkowo niemiecki operator postanowił obniżyć ceny wybranych modeli marki HTC. Które oferty podlegają promocji?

Poczuj wirtualną rzeczywistość na własnej skórze – tym hasłem T-Mobile chce zachęcić do odwiedzenia jednego z osiemdziesięciu wybranych salonów w naszym kraju. W odpowiednim czasie (orszak ruszył 6 czerwca) znajdziemy tam gogle wirtualnej rzeczywistości, które przeniosą nas m.in. do wahadłowca lądującego na księżycu, czy też na dno oceanu, gdzie zapoznamy się z okoliczną fauną i florą. Dodatkowo sieć postanowiła przygotować promocje na wybrane modele telefonów HTC. Sprawdzamy szczegóły:

Model HTC Desire 626 za 49 zł dostępny jest w taryfie Jump! Relax, natomiast korzystający z oferty Jump! Comfort będą musieli zapłacić 199 zł.

Z kolei HTC One M9 jest do nabycia za 9 zł w taryfie Premium+. Posiadaczy Max+ zapłacą za swój egzemplarz 99 zł. Podstawowa oferta Max jest zarazem najdroższa – dodatkowe 399 zł za telefon:

Ostatnim – najdroższym – telefonem jest HTC One A9. Tutaj cena została ustalona na 199 zł w przypadku taryfy Max+, a abonenci zwykłego Max będą musieli przekazać 399 zł operatorowi.

Gogle wirtualnej rzeczywistości HTC Vive to obecnie najbardziej zaawansowana konstrukcja na rynku. Wyposażone zostały w dwa ekrany o rozdzielczości 2160 na 1200 pikseli, przy bardzo szybkim odświeżaniu 90 Hz. Urządzenie lokalizowane jest przez dwie oddzielne stacje pomiarowe oraz specjalny kontrolek, przenoszący ruchy naszych rąk do wirtualnego świata. Elementem zabezpieczającym jest skaner przestrzenny, alarmujący w przypadku zbliżania się do przedmiotów w pomieszczeniu. Miałem okazję testować to rozwiązanie na targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles i muszę przyznać, że oferuje całe pokłady zabawy i to nie tylko dla naszych pociech.

Spot promocyjny T-Mobile:

https://youtu.be/vKVbeBRHw3M

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Świetny ukłon w kierunku klienta od T-mobile. Ja też już jestem na liście, jupi! :)

Widać, że T-Mobile nie śpi – co chwilę pozytywnie zaskakują ofertą, reklamą, czy chociażby taką akcją z HTC Vive.

jak dla mnie ta oferta w tmobile na duży plus, fajny tel zawsze się przyda

wypełniłem formularz na testowanie tych gogli. jestem bardzo ciekaw i jakie będzie tym zainteresowanie, i jak w praktyce testowanie będzie wyglądało

Ku mojej uciesze T mobile coraz częściej zaskakuję nie tylko ofertami ale i fajnymi akcjami angażującymi klientów. High 5

Sama wirtualna rzeczywistość to bardzo interesujące zagadnienie i przyszłość rozrywki. Już za niedługo opublikujemy specjalny artykuł, wyjaśniający czym ona właściwie jest na przykładzie rozwiązania opartego na telefonach Samsunga :)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów