Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile podsumowało 2016 rok. Jest dobrze?

Sieć T-Mobile podsumowała wydarzenia minionego roku. Według przedstawicieli operatora, 365 ostatnich dni było najlepszym okresem w historii całego polskiego rynku GSM. Głównym wyzwaniem stało się poprawienie komunikacji z klientem oraz wprowadzenie całej gamy nowych produktów i usług. To był rok zmian - powiedział agencji Newseria Adam Sawicki, prezes zarządu polskiego oddziału koncernu.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Najkorzystniejsza oferta T-Mobile z telefonem:


Miniony rok był bardzo intensywny. Otrzymaliśmy licencję na nowe częstotliwości, dokonaliśmy dużych inwestycji w sieć, dzięki czemu zdobyliśmy „Best in test”, czyli tytuł najlepszej sieci w teście P3 w 2016 roku. Ponieśliśmy również olbrzymie nakłady na pracę z klientem, nowe produkty i nowe taryfy oraz odświeżenie komunikacji.

- powiedział agencji Newseria Adam Sawicki, prezes zarządu T-Mobile Polska.

Sieć udostępniła statystyki, z których wynika, że największą inwestycją 2016 roku było zwiększenie zasięgu LTE - aktualnie obejmuje on 99,1% całkowitej populacji Polski, co stanowi ponad 16-procentowy wzrost. Trzeci kwartał zakończył się wynikiem 10,3 tys. stacji bazowych, a liczba przesyłanych danych wzrosła o 275 procent w stosunku do analogicznego okresu 2015 roku.

Sieć - ja pierwsza na rynku - wdrożyła technologie transmisji głosowej VoLTE i VoWiFi, dzięki którym można prowadzić rozmowy w miejscach z ograniczonym zasięgiem macierzystym.

Rozgrzewamy się, to dopiero początek. Tak jak zapowiadaliśmy, inwestycje w sieć nie zostaną zatrzymane, liczymy wręcz na przyspieszenie. Należy się spodziewać kolejnych taryf, kolejnych zaskoczeń, kolejnych odsłon naszej komunikacji, tym razem już z Bogusławem Lindą

- dodaje prezes Adam Sawicki.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów