Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile dokonał liftingu swojej oferty abonamentowej. Zmianie uległy ceny i wielkości paczki danych, a największą nowością jest nowa oferta XS z 3 GB transferu danych.

Nowy abonament T-Mobile

T-Mobile XS kosztuje miesięcznie 35 zł (bez telefonu; z telefonem od 55 do 85 zł). Otrzymasz w nim nielimitowane usługi głosowe oraz tekstowe, a więc SMS i MMS. Do dyspozycji przyznano także 3 GB krajowego transferu.

W pozostałych ofertach S, M oraz L ceny wynoszą (bez sprzętu) odpowiednio 45, 55 oraz 75 zł na miesiąc. Co ciekawe, identyczne ceny abonamentu ma Orange, którego Plany Mobilne zadebiutowały w maju 2019 roku!

Można liczyć na rabaty dla duetów i całych rodzin. W zależności od wybranego pakietu i liczby kart SIM upust może wynieść od 5 do nawet 15 zł.

Nowy abonament T-Mobile 2020:

nowy abonament T-Mobile

Wygląda na to, że nowości różowego operatora wpłyną na nasz kolejny ranking ofert komórkowych, który ukaże się już za niecałe 3 tygodnie!

Źródło: T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów