Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowa elastyczna oferta rodzinna od T-Mobile

Nowa elastyczna oferta rodzinna od T-Mobile

30 sierpnia zadebiutuje nowa oferta rodzinna T-Mobile. Jest ona odpowiedzią na nowość sieci Play, a więc pakiet Pokolenia z wieloma kartami SIM. Również i w tym przypadku można dodać nową osobę do grupy w każdej chwili, a maksymalnie można zebrać do 10 osób w ramach jednej umowy.

Porównaj oferty GSM

Elastycznie dla rodzin w T-Mobile

Mechanizm nowej oferty rodzinnej T-Mobile jest bardzo prosty. Zamawiając 2 karty SIM otrzymamy rabat po 10 zł brutto za każdą z nich (łącznie -20 zł), natomiast 3 i kolejne oznaczają upust -15 zł na każdą z nich. Nowe osoby można w każdej chwili dołączyć i odłączyć, przez co oferta jest elastyczna: to operator dostosowuje się do klientów, a nie odwrotnie. Wprowadzany pakiet rodzinny opiera się na abonamencie T1 Bez Limitu:

Jego podstawowa cena w wariancie indywidualnym to 50 i 70 zł odpowiednio dla samej SIM i w wersji z telefonem. T1 Bez Limitu zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) oraz pakiet internetowy 10 GB na pełnej prędkości (dalej do 1 Mb/s). Dla bardziej wymagających przygotowano pakiet T1 Bez Limitu+, w którym transfer zwalnia dopiero po zużyciu 20 gigabajtów. Jego cena zaczyna się od 60 zł bez telefonu.

Zobacz również: Play Pokolenia.

Komentarz Frederica Perrona:

W T‑Mobile dla rodzin postanowiliśmy przede wszystkim położyć nacisk na jak największą elastyczność, by zawsze można było skorzystać z maksymalnych rabatów. Ta oferta wzięła się z wprost z chęci likwidacji bariery, którą sygnalizowali klienci. Będziemy w dalszym ciągu bardzo uważnie przyglądać się temu, co mówią i rozwijać naszą ofertę zgodnie z ich oczekiwaniami.

Źródło: T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.