Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2 nowe oferty na kartę T-Mobile z video

avatar
5
Supernet Video T-Mobile na kartę

Od 6 czerwca dostępne są 2 nowe pakiety na kartę w T-Mobile. Do wyboru mamy wariant na 5 i 30 dni, który kosztuje odpowiednio 5 i 30 zł. Nowością w ofercie prepaid jest możliwość aktywacji usługi Supernet Video, która dotychczas była dostępna tylko w abonamencie dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Mundial dla właścicieli T-Mobile na kartę

Za niecałe 2 tygodnie zaczyna się największe święto fanów piłki nożnej – rozgrywane co 4 lata Mistrzostwa Świata. Dzięki nowej ofercie na kartę klienci T-Mobile będą mogli oglądać zmagania naszych piłkarzy na swoich smartfonach. Tak prezentują się nowe oferty prepaid różowego operatora:

Za 5/30 zł otrzymamy pakiet nielimitowanych minut do wszystkich, nieskończonych wiadomości SMS/MMS, 1/10 GB transferu oraz Supernet Video. Oto niektóre serwisy dostępne w ramach tej usługi:

  • YouTube
  • Netflix
  • Showmax
  • TVP Sport
  • TVP VoD
  • Chili Cinema

Komentarz Piotra Bubaka, odpowiedzialnego w T-Mobile za marketing dla rynku prywatnego:

Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i – jak w tym przypadku – zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach.

Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T‑Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią.

Źródło: T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Kupiłem starter, zarejestrowałem, doładowałem na 25 zł, chciałem zmienić taryfę na „10GB rozmowy do wszystkich bez limitu/30 dni”, wprowadziłem kod, pobrało mi 25 zł, otrzymałem wiadomość sms, że zmiana zostanie potwierdzona przez sms. Od tego momentu przez 1,5 dnia nie mogłem do nikogo zadzwonić i nie miałem internetu. Przy próbie wybrania numeru informacja „z telefonu TakTak nie można wykonać połączenia…skontaktuj się itp”. Po 1,5 dnia internet już działa ale nie mogę wykonać połączenia bo „automat gada, że nie mam wystarczających środków. Ponownie doładowałem, można już się połączyć, sprawdzam taryfę, a tu dalej ta sama co była wcześniej :( co o tym myśleć? – piiiii, piiiii, piiiii

Szkoda tylko że w T-Mobile na karte prędkość internetu LTE jest ograniczona do 15mbps. Byłoby dobrze żeby też było to gdzieś wyszczególnione, jako że jest to chyba jedyny operator który ogranicza prędkości internetu w ofercie pre-paid.

Ograniczona prędkość to będzie niedługo standard u wszystkich operatorów.

dobrze, ze to napisales bo juz chcialem przechodzic z innej sieci… z drugiej strony w domu i tak mam tylko 5-8mb a w pracy lapie po 50-60

Świetna oferta dla fanów piłki nożnej! 30 zł to nie wiele, w porównaniu za emocje jakie będą panowały podczas mistrzostw.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: