Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wielka modernizacja sieci T-Mobile

1

T-Mobile rozpoczyna całkowitą modernizację swojej sieci. Zmiany wymagą nakładu ogromnych inwestycji. Modernizacja sieci radiowej ma polepszyć jej pojemność i prędkość, która ma osiągnąć pułap do 700 Mbps w przypadku danych wysyłanych.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Lepsza jakość T-Mobile

Prace mają rozpocząć się od aglomeracji warszawskiej - jeszcze w tym miesiącu ma zostać gruntownie zmodernizowanych 800 stacji bazowych, z czego 400 należy do T-Mobile.

Komentarz Andreasa Maierhofera, Prezesa Zarządu T-Mobile Polska:

Choć już teraz przygotowujemy się do budowy sieci 5 generacji, to w sieci LTE przez kolejnych kilka lat transferowana będzie zdecydowana większość danych i obsługiwane będą połączenia głosowe. Dlatego w pierwszej kolejności konsekwentnie stawiamy na jakość usług dla klientów, którzy korzystają z naszej sieci już teraz.

Projekt ma zostać zakończony w grudniu bieżącego roku. Jak mówi sam Andreas Maierhofer:

Prace na obszarze aglomeracji warszawskiej to pierwszy etap kompleksowego projektu modernizacji sieci jaki zamierzamy zrealizować w najbliższych miesiącach i latach. Zdecydowaliśmy się zacząć w aglomeracji warszawskiej, gdyż wybrane stacje odpowiadają za przenoszenie ok. 11% wszystkich danych w naszej sieci w skali kraju, a ich obciążenie w ciągu ostatnich dwóch lat wzrosło o 160%.

T-Mobile od lat znacząco inwestuje w swoją infrastrukturę. Od 2014 roku wydał na ten cel 10 miliardów złotych. Modernizacja sieci to świetna wiadomość dla abonentów operatora, który 2 września zwiększył z 5 do 70 GB pakiety danych. Właściciele nowych ofert będą mogli bez przeszkód korzystać z ogromnych paczek internetowych T-Mobile bez ryzyka przeciążenia sieci.

Źródło: T-Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mariusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Zielona Góra ul.Budowlanych i przyległe czarna dopa w T Mobile od zawsze.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów