Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Magenta 1 – nowa oferta T-Mobile

1

T-Mobile wprowadza nowy pakiet łączony w swojej ofercie. Od 28 czerwca będzie dostępna usługa Magenta 1, w skład której wchodzi abonament komórkowy, światłowód i Netflix. Do wyboru będzie kilka konfiguracji, a najtańsza zaczyna się od 99 zł miesięcznie. Magenta 1 będzie oferowana dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Pakiet 3w1 T-Mobile

Magenta 1 skupia w jednej umowie telefonię komórkową, Internet domowy oraz szeroko rozumianą rozrywkę. T-Mobile oferuje 3 warianty: S, M oraz L w cenach od 99 do 144 zł bez urządzeń.

Przykładowy abonament komórkowy:

Tak przedstawiają się warunki umowy poszczególnych wariantów Magenty 1:

T-Mobile pakiet łączony

Magenta 1 – oprócz telefonii komórkowej i światłowodu do domu – zapewnia szereg atrakcji. Oto niektóre z nich:

  • Netflix
  • IPLA – sport na żywo, informacje, filmy i seriale, materiały dla dzieci
  • ELEVEN SPORTS

Nowa oferta stawia nie tylko na atrakcyjność usług, ale i prostotę. Oto komentarz Andreasa Maierhofera, prezesa zarządu T-Mobile Polska:

Coraz częściej widzimy, że klienci są przytłoczeni niezliczoną liczbą ofert i wariantów usług. Poszukują prostych i najlepszych produktów, jednak szum komunikacyjny często uniemożliwia im dokonanie optymalnego wyboru. T‑Mobile postanowił to zmienić. Dzięki ofercie Magenta 1 stajemy się dla klientów partnerem, który zdejmuje z nich ciężar wyszukiwania wielu rozwiązań i podejmowania wielu decyzji. Zamiast oferować klientom wszystko, co jest ogólnie dostępne na rynku, dajemy im wybór spośród wyłącznie najlepszych usług w prostym i czytelnym pakiecie. Strach przed ominięciem optymalnych ofert zamieniamy na radość z korzystania z produktów najwyższej jakości.

Usługa obejmująca pakiety mobilne, internetowe i rozrywkę jest także dostępna dla firm. Oto ceny i warunki świadczony usług w ofercie Magenta 1 BIZNES:

T-Mobile pakiet łączony

Nowej ofercie łączonej T-Mobile Magenta 1 będą towarzyszyć różne rabaty i przeceny. Będziemy o nich na bieżąco informować w naszym dziale Promocje operatorów komórkowych.

Źródło: T-Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krystoff Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krystoff
Gość
Krystoff

Płacę miesięcznie na telefon 25 zł i mam to samo co tu oferują, Netflix pakiet standard – 43 zł i mam internet do 100 Mbps za 39,99 z kablówki – razem 107,99 a w Magenta 1 krzyczą 124 zł :)
Magenta 1 S za 99 zł czyli ja, za to co oferuje T-Mobile osobno zliczając płaciłbym 98,99 (25+39,99+34). Netflix w planie podstawowym to nieporozumienie w jakości!