Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nielimitowany Internet Domowy od T-Mobile – nowa kampania promocyjna

19 stycznia rusza nowa odsłona kampanii promocyjnej Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile. Operator podkreśla, że można z niego efektywnie korzystać nawet będąc z dala od miejskich ośrodków i infrastruktury szerokopasmowej. Z łącza może korzystać cała rodzina, a jego wielką zaletą jest transmitowanie nieograniczonej ilości danych. Oferta T-Mobile sprawdzi się więc zarówno do przeglądania Internetu, jak i do oglądania filmów wideo czy grania online.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj najlepsze oferty GSM

Internet bez limitu GB

Kampania reklamowa T-Mobile skupia się na podkreśleniu głównego waloru Nielimitowanego Internetu Domowego - dobrego zasięgu, także z dala od miast. To właśnie mieszkańcy małych miejscowości najczęściej doświadczają problemów z zasięgiem i sygnałem. To właśnie do nich skierowana jest oferta T-Mobile - operator chwali się, że jego Internet Domowy działa niemal w każdym miejscu.


Przykładowa oferta głosowa T-Mobile:


Koszt miesięczny Internetu Domowego T-Mobile wynosi 49 lub 69 zł (prędkość odpowiednio do 20 i 60 Mb/s). Kampania promocyjna będzie obecna nie tylko w sieci, ale także w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, radiu i kinach.

Spot reklamowy Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów