Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Przybywa klientów T-Mobile

T-Mobile pozyskał w ciągu roku 358 tysięcy klientów. Aż 100 tysięcy z nich zdobył w II kwartale 2018 roku. Różowy operator chwali się nie tylko dobrymi wynikami operacyjnymi, ale również rosnącą satysfakcją klientów.

Porównaj oferty GSM

Rośnie liczba klientów T-Mobile

Na liczbę 100 tysięcy w II kwartale bieżącego roku aż 78 tysięcy stanowili klienci kontraktowi. Reszta – a więc 22 tysiące – to użytkownicy usług przedpłaconych prepaid. Na koniec pierwszego półrocza 2018 T-Mobile obsługiwał 10,609 mln klientów.

Przykładowa oferta kontraktowa z telefonem:

Wypowiedź Andreasa Maierhofera, Prezesa T-Mobile Polska:

Na przestrzeni ostatniego roku koncentrowaliśmy się na jakości obsługi oraz doświadczeń klienta i obserwujemy pozytywne rezultaty podjętych działań. Wzrost satysfakcji klientów, fakt, że wracają do nas i zostają w T‑Mobile na dłużej ma swoje odzwierciedlenie w dobrych wynikach operacyjnych firmy. Będziemy kontynuować naszą strategię jednocześnie rozwijając portfolio usług, aby najpóźniej w pierwszym kwartale przyszłego roku móc zaoferować klientom komplet usług stacjonarnych i mobilnych dla domu.

Przykładowa oferta prepaid:

Przychody operatory zostały utrzymane na podobnym poziomie jak w analogicznym okresie ubiegłego roku. W związku z regulacją dotyczącą RLAH (roam like at home) przychody T-Mobile w II kwartale bieżącego roku były niższe o 1,8% (1,566 mln zł). Przez całe pierwsze półrocze 2018 wyniosły z kolei 3,135 mln zł.

Zobacz również: T-Mobile w I kwartale 2018.

Źródło: T-Mobile.

Przybywa klientów T-Mobile
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.