Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG postanowiło uprzedzić Samsunga i 10 marca wyda swojego kolejnego flagowca - będzie to przed oficjalną premierą Galaxy S8. Model G6 na razie dostępny jest jedynie w Korei, lecz w ciągu najbliższych tygodni powinien trafić do sprzedaży w innych krajach świata. Kiedy w Polsce?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

LG G5 najtaniej w ofercie Orange. Sprawdź:


Oficjalna premiera LG G6 odbędzie się już 10 marca, co oznacza, że Samsung będzie musiał uznać wyższość swojej krajowej konkurencji. Niedawno zaprezentowany model posiada jednak starszy procesor Snapdragon 821, co oznacza cięcia już na tym etapie dystrybucji. Oprócz startu przedsprzedaży w Korei, poznaliśmy również cenę. A ta nie będzie niska - około 3200 złotych to zdecydowanie więcej, niż przypuszczaliśmy.

Aby wynagrodzić tak wysoką cenę, LG postanowiło wzbogacić podstawowy pakiet dodatków do telefonu. Na pierwszym miejscu warto wymienić darmową, roczną gwarancję na wymianę wyświetlacza - nawet jeśli wina leży po naszej stronie. Ponadto oryginalne etui z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gadżetów. Na deser najlepsze - bezprzewodowa, zwijana klawiatura Rolly Keyboard 2 Bluetooth. Warto dodać, ze oficjalna wycena dodatków wynosi, bagatela, 1600 złotych, co oznacza, że otrzymujemy telefon za połowę jego ceny. Warto?

 

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów