Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia 10 III z obsługą sieci 5G

Smartfon-Sony-Xperia-10-II

W sieci pojawiły się informacje dotyczące najnowszych smartfonów od japońskiego producenta. Pojawiła się między innymi częściowa specyfikacja Sony Xperii 10 III, która należy do średniej półki smartfonów. Swoją drogą, japoński koncern powinien pomyśleć nad nieco inną koncepcją nazywania swoich smartfonów, gdyż powoli robi się spory chaos w kwestii rozróżnienia konkretnych modeli.

Recenzja Sony Xperia 10

Na ten moment niewiele jest informacji dotyczących specyfikacji Sony Xperii 10 III. Jednak wiadomo już, że najprawdopodobniej będzie on napędzany Snapdragoniem 690. W przypadku pamięci RAM zapewne znajdziemy tutaj co najmniej 6 GB. Ważną cechą smartfona jest to, że będzie obsługiwał sieci 5G i będzie to pierwszy średniopółkowiec Sony w którym znajdziemy tą funkcję.

Wiele również wskazuje, że najnowsze modele Sony, w tym właśnie Xperia 10 III będzie posiadała ekran obsługujący odświeżanie na poziomie 120 Hz. Można się spodziewać tutaj wyświetlacza o przekątnej ponad 6,5 cala w charakterystycznej proporcji i wykonany w technologii IPS LCD.

Na ten moment niestety nie wiadomo nic na temat aparatu. Zapewne znajdziemy tutaj minimum 3 aparaty główne i pojedynczy do selfie. Oprócz podstawowej jednostki powinien znaleźć się tam aparat ultraszerokokątny. Więcej szczegółów poznamy zapewne w późniejszym terminie.

I na ten moment to praktycznie wszystkie informacje o Sony Xperii 10 III. Wiele wskazuje natomiast, że zadebiutuje ona w okolicy lutego 2021 roku. Cena oczywiście jeszcze jest nieznana ale trzeba pamiętać, ze do tej pory japoński producent dość mocno się cenił.

Wiele również wskazuje na to, że wraz z premierą opisywanej Xperii zobaczymy również inne modele. Mowa o flagowej Xperii 1 III, która będzie wyposażona między innymi w topowego Snapdragona 875.  W tym wypadku zapewne zobaczymy ekran o odświeżaniu 120 Hz i topowe aparaty w stajni japońskiego producenta. Swoją premierę prawdopodobnie będzie miała wtedy również budżetowa Sony Xperia L5, jednak na jej temat nie ma do tej pory żadnych informacji.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochnia.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów