Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W sieci właśnie pojawiły się informacje na temat nadchodzącego flagowca japońskiego koncernu. Wiele wskazuje na to, że może on się pojawić tak jak jego poprzednia wersja, w okolicy lutego. Co ciekawe, Sony Xperia 1 III, bo o nim mowa, powinna kosztować mniej więcej jak jego poprzednik.

Flagowa specyfikacja

W zasadzie dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że smartfon będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 888. Będzie on najprawdopodobniej współpracował z 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone będzie 256 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci. Możliwe również, że będą dostępne inne wersje pamięciowe, o których na razie nic nie wiadomo.

W przypadku ekranu, do dyspozycji prawdopodobnie będzie ekran o przekątnej 6,5 cala wykonany w technologii OLED. Będzie on miał proporcje 21 na 9. Wszystko wskazuje również, że będzie posiadał rozdzielczość 4K. Natomiast nic nie wiadomo na ten moment o wyższej częstotliwości odświeżania. Patrząc jednak na trendy, istnieje spore prawdopodobieństwo, że i ona się tutaj znajdzie. W smartfonie zostanie również zastosowany czytnik linii papilarnych zamontowany na boku w przycisku włączania/blokady.

W nadchodzącym modelu Sony najprawdopodobniej będzie kontynuowało nacisk na aspekt fotografii i dedykowanego oprogramowania. Na ten moment nie wiadomo nic konkretnego na temat aparatów. Ale można się spodziewać minimum potrójnego obiektywu i zestawu zawierającego oprócz jednostki głównej, aparat ultraszerokokątny i teleobiektyw. Zapewne co najmniej jeden z nich będzie miał optyczną stabilizacje obrazu.

Z pozostałych informacji wynika, że Sony Xperia 1 III będzie posiadał certyfikat IP68. Można również spodziewać się szybkiego ładowania i najnowszego Androida na pokładzie. I oczywiście smartfon będzie obsługiwał sieci 5G.

Wedle dostępnych informacji, najnowszy model flagowej Xperii będzie kosztował tyle samo co poprzednik. Nie oznacza to oczywiście, że cena będzie niska. Na ten moment premiery należy się spodziewać na początku lutego.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów