Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2 smartfony Sony z Androidem 12. Ich właściciele będą zadowoleni

Xperia 1 III

Sony to kolejny producent, który aktualizuje swoje modele flagowe do najnowszego Androida 12. Mowa o modelach Xperia 1 III oraz Xperia 5 III, a więc najnowszych flagowcach Japończyków.

  • pierwsze wersje Xperia 1 III i Xperia 5 III otrzymały Androida 12
  • Android 12 zapewnia nowe funkcje w Sony Xperia 1 III i Xperia 5 III
  • Sony to kolejny producent aktualizujący swoje flagowce do Androida 12

Sony Xperia z Android 12

Pierwsze wersje Sony Xperia 1 III i Sony Xperia 5 III otrzymały już aktualizację do Androida 12. Są to modele z Dual SIM (modele XQ-BC72 i XQ-BQ72). Następne w kolejne są pozostałe warianty.

Android 12 zapewnia nowe funkcje w telefonach Sony. Są to m.in. długie zrzuty ekranu, i obsługa jedną ręką. System operacyjny powinien automatycznie powiadomić o dostępnej aktualizacji, ale zawsze można też ręcznie sprawdzać sekcję Aktualizacja oprogramowania, czy ta jest już dostępna.

Znając podejście Sony do tematu aktualizacji, można spodziewać się wkrótce kolejnych modeli z dużym updatem do najnowszego Androida 12.

Zobacz też: Samsung Galaxy A52 z Androidem 12.

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: