Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony pracuje już nad nowym flagowcem

Sony pracuje nad kolejnym flagowcem. Na razie niewiele wiadomo na temat nowego modelu. Wyciekły natomiast informacje dotyczące procesora, z jakim będzie pracował kolejny flagowiec japońskiego producenta. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Snapdragon 865.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Recenzja Sony Xperia 1 <<<

Potwierdzeniem tych informacji mają być zapisy na serwerze dystrybucji oprogramowania układowego, gdzie można znaleźć wzmiankę o chipsecie o kodowej nazwie SM8250. A prawdopodobnie właśnie pod tym zapisem ukrywa się następca Snapdragona 855/855 Plus. Sporo wskazuje na to, iż procesor wyjdzie w dwóch wersjach. Jeden wariant będzie obsługiwał sieci 4G, a drugi będzie współpracował już z siecią 5G. Tym samym możemy się spodziewać wypuszczenia dwóch modeli o prawdopodobnej nazwie Sony Xperia 2. Jest to o tyle sensowne, że rozwój sieci 5G wydaje się być nieunikniony. A z drugiej strony w wielu rejonach świata dostęp do tej technologii może być jeszcze długo niemożliwy. Wypuszczenie dwóch flagowych modeli nabiera w tym wypadku sensu i tak robią również inni producenci. Wiele też wskazuje na to, że Sony Xperia 2 będzie jednym z pierwszych smartfonów napędzanych tym procesorem.

Przykładowa oferta z tegorocznymi flagowcami - Xperią 1 i Xperią 5:

Sony flagowiec 2020

Nie wiadomo natomiast nic konkretnego na temat pozostałych elementów specyfikacji technicznej. Jednak ze sporą dozą prawdopodobieństwa możemy przyjąć, że flagowiec japońskiego koncernu będzie posiadał minimum trzy aparaty główne. Wszystko wskazuje na to, że w dalszym ciągu będziemy mieli do dyspozycji OLED-owy ekran w kinowych proporcjach. W Sony Xperia 2 powinniśmy mieć również minimum 6 GB pamięci RAM, a najlepiej gdyby producent zdecydował się na zastosowanie 8 GB.

Smartfon prawdopodobnie zadebiutuje na początku 2020 roku na targach MWC w Barcelonie. Pytanie jak szybko uda się wdrożyć go do sprzedaży, gdyż to zawsze była bolączka Japończyków i w ten sposób firma traciła wcześniej sporo potencjalnych klientów. Jest jeszcze sporo czasu do premiery i może tym razem uda się znacznie szybciej przejść od etapu prezentacji do etapu sprzedaży.

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów