Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung znalazł się w gronie najmocniejszych marek, obecnych w naszym kraju. Badanie przeprowadzono w ramach zestawienia najmocniejszych firm Superbrands. Koreańczycy idą po całą pulę?

Samsung został jedną z najbardziej wpływowych marek w Polsce. Koreańczycy zajęli piąte miejsce w zestawieniu przygotowanym na potrzeby badania Superbrands. Raport przygotował Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. Koncern uzyskał również pięć wyróżnień w kategorii AGD oraz elektronika konsumencka. Autorzy raportu zaznaczają, że „Samsung jest jedną z najsilniejszych wizerunkowo i najprężniej działających marek w Polsce„. Wysokie, piąte miejsce jest zasługą przede wszystkim działu zajmującego się produktami konsumenckimi, takimi jak telefony komórkowe, RTV oraz sprzęt foto-video. 

Wysoka piąta pozycja w tegorocznym zestawieniu, to dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ konsumenci coraz więcej oczekują od dostępnych na rynku marek i produktów. Cieszymy się, że to właśnie Samsung znalazł się w gronie marek najbardziej docenianych przez nabywców – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Który polski operator oferuje flagowego S6 oraz S6 Edge? Ile należy dopłacić do abonamentu, aby wejść w posiadanie najlepszego smartfona na rynku? Na wszystkie pytania odpowie nasza niezawodna porównywarka.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów