Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Samsung Galaxy S9+ – 5 najlepszych ofert komórkowych

2

Samsung Galaxy S9+ to powiększona wersja flagowca koreańskiego producenta. Podobnie, jak model Galaxy S9, smartfon ten zadebiutował w I kwartale 2018 roku. Cieszy się on sporym zainteresowaniem i to pomimo faktu, że jego cena zakupu jest bardzo wysoka. W poniższym artykule prezentujemy 5 atrakcyjnych ofert z Samsungiem Galaxy S9+.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Samsung Galaxy S9+ na abonament

Samsung Galaxy S9+ to następca modelu Galaxy S8+, który został wyposażony m.in. w podwójny aparat 12 Mpix z przesłonami f/1.5 i f/2.4, a także głośniki stereo. Na pokładzie znajduje się ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 2,90 GHz, co najmniej 64 GB pamięci na dane (występują również warianty z większą pojemnością) oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy S9+

Telefon jest pyło i wodoordporny, a jego 6,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED zajmuje prawie 84% frontu. Producent zadbał o baterię 3500 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 2.0 oraz ładowanie indukcyjne. Ceny telefonu na rynku – w zależności od wybranego sklepu – sięgają nawet 4000 złotych. Sprawdźmy, jaką alternatywną drogę zakupu tego atrakcyjnego Samsunga prezentują operatorzy komórkowi w ramach swojego abonamentu. Podane ceny są aktualne na 16.05.2018.

Pierwsze miejsce zajmuje Orange Plan Wzbogacony. Płacąc miesięcznie 69,99 złotych klient otrzymuje darmowe połączenia głosowe i tekstowe do wszystkich sieci, a także nieograniczony ilościowo transfer (zwalnia po 20 GB). W tym pakiecie zakup Samsunga Galaxy S9+ to jedyne 399 złotych. Warto jednak pamiętać, że do abonamentu doliczyć należy dodatkową za telefon wynoszącą 123 złote.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 5080,75 zł.

Naszym zdaniem: zaletą oferty jest bardzo niski jednorazowy koszt zakupu telefonu wynoszący niecałe 400 złotych, a także nielimitowany zakres usług. Wybierając jednak tę ofertę nie można zapomnieć o dodatkowej opłacie wliczanej abonament, która znacząco wpływa na całościowy koszt zakupu telefonu.

Kolejną propozycją jest abonament Red Bull Mobile SieMa 49. Pakiet ten zapewnia nielimitowane połączenia, SMS/MMS i 10 GB Internetu w abonamencie za 49 złotych. W ofercie tej Samsung Galaxy S9+ dostępny jest w cenie 3546 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 4771 zł.

Naszym zdaniem: trzeba przyznać, że Red Bull Mobile oferuje dużo w stosunkowo niskiej cenie, na co wskazuje obszerny transfer i nieograniczone połączenia głosowe i tekstowe. Jednorazowy koszt zakupu telefonu może być zniechęcający, jednak patrząc na zakres oferty i całościowy koszt zakupu telefonu można uznać, że jest to jedna z najkorzystniejszych z wymienionych taryf.

Trzecie miejsce przypadło ofercie T-Mobile T2 79,95. Wybierając tę usługę klient otrzyma nieograniczoną liczbę połączeń, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 10 GB transferu oraz możliwość zakupu omawianego modelu za 3019 złotych w jednorazowej opłacie startowej. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 79,95 złotych na miesiąc.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 4987,70 zł.

Naszym zdaniem: całościowy koszt zakupu telefonu może wydawać się spory, jednak niewygórowany abonament i nieprzesadna cena samego modelu może zainteresować wielu klientów. Operator zapewnia ponadto darmowe social media, a także dostęp do wielu innych ciekawych serwisów i aplikacji.

Kolejną interesującą ofertę ponownie zaprezentowała sieć Red Bull Mobile. Wybierając taryfę RBM SieMa 69 klient otrzyma to samo, co wcześniej, lecz z większym pakietem internetowym (15 zamiast 10 GB). Ponadto jednorazowy koszt zakupu telefonu wynosi w tej konfiguracji 3246 złotych. To wszystko w cenie miesięcznego abonamentu równego 69 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 4951 zł.

Naszym zdaniem: oferta sieci Red Bull Mobile wydaje się bardzo kusząca dzięki nielimitowanemu zakresowi połączeń, SMS/MMS i sporemu transferowi danych. Niestety klientów zniechęcić może spory jednorazowy koszt zakupu telefonu wynoszący znacznie ponad 3000 złotych.

Naszą listę zamyka oferta T-Mobile T2 69,95. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń i SMS/MMS do wszystkich sieci oraz paczkę danych 5 GB. Flagowiec Samsunga kosztuje w tym przypadku jednorazowe 3179 złotych. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 69,95 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4907,70 zł.

Naszym zdaniem: główną zaletą oferty jest zakres usług, a także niewygórowana cena abonamentu, dzięki czemu łączna kwota kontraktu nie przekracza 5000 złotych w skali 2 lat. Niestety abonament zapewnia mały pakiet internetowy, co może przełożyć się na zwiększenie rachunków klienta.

Samsung Galaxy S9+ – 5 najlepszych ofert komórkowych
4 (80%) 4 głosów