Samsung Galaxy S9+ – 5 najlepszych ofert komórkowych

2

Samsung Galaxy S9+ to powiększona wersja flagowca koreańskiego producenta. Podobnie, jak model Galaxy S9, smartfon ten zadebiutował w I kwartale 2018 roku. Cieszy się on sporym zainteresowaniem i to pomimo faktu, że jego cena zakupu jest bardzo wysoka. W poniższym artykule prezentujemy 5 atrakcyjnych ofert z Samsungiem Galaxy S9+.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Samsung Galaxy S9+ na abonament

Samsung Galaxy S9+ to następca modelu Galaxy S8+, który został wyposażony m.in. w podwójny aparat 12 Mpix z przesłonami f/1.5 i f/2.4, a także głośniki stereo. Na pokładzie znajduje się ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 2,90 GHz, co najmniej 64 GB pamięci na dane (występują również warianty z większą pojemnością) oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy S9+

Telefon jest pyło i wodoordporny, a jego 6,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED zajmuje prawie 84% frontu. Producent zadbał o baterię 3500 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 2.0 oraz ładowanie indukcyjne. Ceny telefonu na rynku – w zależności od wybranego sklepu – sięgają nawet 4000 złotych. Sprawdźmy, jaką alternatywną drogę zakupu tego atrakcyjnego Samsunga prezentują operatorzy komórkowi w ramach swojego abonamentu. Podane ceny są aktualne na 16.05.2018.

1

Plan Wzbogacony

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
20 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,99
porównaj

Pierwsze miejsce zajmuje Orange Plan Wzbogacony. Płacąc miesięcznie 69,99 złotych klient otrzymuje darmowe połączenia głosowe i tekstowe do wszystkich sieci, a także nieograniczony ilościowo transfer (zwalnia po 20 GB). W tym pakiecie zakup Samsunga Galaxy S9+ to jedyne 399 złotych. Warto jednak pamiętać, że do abonamentu doliczyć należy dodatkową za telefon wynoszącą 123 złote.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 5080,75 zł.

Naszym zdaniem: zaletą oferty jest bardzo niski jednorazowy koszt zakupu telefonu wynoszący niecałe 400 złotych, a także nielimitowany zakres usług. Wybierając jednak tę ofertę nie można zapomnieć o dodatkowej opłacie wliczanej abonament, która znacząco wpływa na całościowy koszt zakupu telefonu.

2

Red Bull Mobile SieMa - abonament

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,00
porównaj

Kolejną propozycją jest abonament Red Bull Mobile SieMa 49. Pakiet ten zapewnia nielimitowane połączenia, SMS/MMS i 10 GB Internetu w abonamencie za 49 złotych. W ofercie tej Samsung Galaxy S9+ dostępny jest w cenie 3546 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 4771 zł.

Naszym zdaniem: trzeba przyznać, że Red Bull Mobile oferuje dużo w stosunkowo niskiej cenie, na co wskazuje obszerny transfer i nieograniczone połączenia głosowe i tekstowe. Jednorazowy koszt zakupu telefonu może być zniechęcający, jednak patrząc na zakres oferty i całościowy koszt zakupu telefonu można uznać, że jest to jedna z najkorzystniejszych z wymienionych taryf.

3

T2

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
79,95
porównaj

Trzecie miejsce przypadło ofercie T-Mobile T2 79,95. Wybierając tę usługę klient otrzyma nieograniczoną liczbę połączeń, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 10 GB transferu oraz możliwość zakupu omawianego modelu za 3019 złotych w jednorazowej opłacie startowej. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 79,95 złotych na miesiąc.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 4987,70 zł.

Naszym zdaniem: całościowy koszt zakupu telefonu może wydawać się spory, jednak niewygórowany abonament i nieprzesadna cena samego modelu może zainteresować wielu klientów. Operator zapewnia ponadto darmowe social media, a także dostęp do wielu innych ciekawych serwisów i aplikacji.

4

Red Bull Mobile SieMa - abonament

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
15 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,00
porównaj

Kolejną interesującą ofertę ponownie zaprezentowała sieć Red Bull Mobile. Wybierając taryfę RBM SieMa 69 klient otrzyma to samo, co wcześniej, lecz z większym pakietem internetowym (15 zamiast 10 GB). Ponadto jednorazowy koszt zakupu telefonu wynosi w tej konfiguracji 3246 złotych. To wszystko w cenie miesięcznego abonamentu równego 69 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 4951 zł.

Naszym zdaniem: oferta sieci Red Bull Mobile wydaje się bardzo kusząca dzięki nielimitowanemu zakresowi połączeń, SMS/MMS i sporemu transferowi danych. Niestety klientów zniechęcić może spory jednorazowy koszt zakupu telefonu wynoszący znacznie ponad 3000 złotych.

5

T2

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,95
porównaj

Naszą listę zamyka oferta T-Mobile T2 69,95. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń i SMS/MMS do wszystkich sieci oraz paczkę danych 5 GB. Flagowiec Samsunga kosztuje w tym przypadku jednorazowe 3179 złotych. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 69,95 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4907,70 zł.

Naszym zdaniem: główną zaletą oferty jest zakres usług, a także niewygórowana cena abonamentu, dzięki czemu łączna kwota kontraktu nie przekracza 5000 złotych w skali 2 lat. Niestety abonament zapewnia mały pakiet internetowy, co może przełożyć się na zwiększenie rachunków klienta.

Samsung Galaxy S9+ – 5 najlepszych ofert komórkowych
4 (80%) 4 głosów

Wybrane oferty: