Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S6 bez aktualizacji do Androida 7 Nougata?

avatar
Samsung Galaxy S6 Edge

Nie tak dawno temu turecki oddział Samsunga potwierdził, że właściciele Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge otrzymają aktualizację do najnowszego systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. Niestety, z Korei napływają informacje o kolejnym przesunięciu daty uaktualnienia. Czyżby Samsung nie dbał – pomimo zapewnień – o swoich obecnych klientów. Oby nie..


Samsung Galaxy S6 Edge w ofercie T-Mobile. Sprawdź:


Podczas wprowadzania do sprzedaży swoich topowych modeli Samsung obiecywał, że ich posiadacze będą otrzymywać aktualizacje systemu operacyjnego Android. I tak też się stało wraz z premierą wersji 6.0 Marshmallow. Niestety wygląda na to, że wprowadzenie kolejnego Nougata  może być problematyczne, o czym poinformował sam zainteresowany za pomocą Twittera.

Samsung twierdzi, że przesunięcie daty premiery jest związane z koniecznością dostosowania aktualizacji i zwiększenia jej jakości. Oczywiście nie oznacza to całkowitego zarzucenia projektu aktualizacji – wcześniej obsunięcia również się zdarzały.

Jedyną rzeczą, której brakło w ogłoszeniu, była nowa data wydania aktualizacji. Czekamy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
2.4/5 - (13 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: