Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S6 bez aktualizacji do Androida 7 Nougata?

Samsung Galaxy S6 Edge

Nie tak dawno temu turecki oddział Samsunga potwierdził, że właściciele Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge otrzymają aktualizację do najnowszego systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. Niestety, z Korei napływają informacje o kolejnym przesunięciu daty uaktualnienia. Czyżby Samsung nie dbał – pomimo zapewnień – o swoich obecnych klientów. Oby nie..


Samsung Galaxy S6 Edge w ofercie T-Mobile. Sprawdź:


Podczas wprowadzania do sprzedaży swoich topowych modeli Samsung obiecywał, że ich posiadacze będą otrzymywać aktualizacje systemu operacyjnego Android. I tak też się stało wraz z premierą wersji 6.0 Marshmallow. Niestety wygląda na to, że wprowadzenie kolejnego Nougata  może być problematyczne, o czym poinformował sam zainteresowany za pomocą Twittera.

Samsung twierdzi, że przesunięcie daty premiery jest związane z koniecznością dostosowania aktualizacji i zwiększenia jej jakości. Oczywiście nie oznacza to całkowitego zarzucenia projektu aktualizacji – wcześniej obsunięcia również się zdarzały.

Jedyną rzeczą, której brakło w ogłoszeniu, była nowa data wydania aktualizacji. Czekamy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów