Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S24 Ultra z pięciokrotnym zoomem. Co wiemy?

Samsung galaxy S24 Ultra

Wszystko wskazuje na to, że Samsung Galaxy S24 Ultra będzie miał zmodyfikowane aparaty. Zapewne znajdzie jeszcze kilka innych zmian. Nie należy jednak spodziewać się rewolucji. Zapewne standardowo będą to zmiany ewolucyjne. Oczywiście najciekawiej zapowiada się opisywany tutaj najmocniejszy wariant flagowca koreańskiego giganta.

  • Samsung Galaxy S24 Ultra będzie miał zmienioną konfigurację aparatów
  • będzie pracował pod kontrolą Snapdragona
  • być może znajdzie się tutaj zmiennoogniskowy teleobiektyw

Samsung Galaxy S24 Ultra

Wiele wskazuje na to, że kolejna generacja nieco zmieni konfigurację aparatu. Możliwe, że w najnowszej generacji zabraknie teleobiektywu z trzykrotnym zoomem. To umożliwiłoby zastosowanie wspomnianego zoomu pięciokrotnego. Pytanie, co stałoby się z obiektywem peryskopowym?

Samsung Galaxy S24 Ultra może także zaoferować jeszcze inne podejście do kwestii teleobiektywu. Może okazać się, że znajdzie się tutaj aparat o zmiennej ogniskowej. Koniec końców skończyłoby się na tym, że zestaw aparatów składałby się z jednostki głównej, aparatu ultraszerokokątnego oraz właśnie teleobiektywu że zmienną ogniskową. Byłoby to ciekawe rozwiązanie.

Na razie nie ma jeszcze co przywiązywać się to ewentualnych przecieków dotyczących specyfikacji technicznej. Niewątpliwie znajdzie się tutaj topowy procesor. Można oczekiwać Snapdragona 8 Gen 3 w połączeniu z 12 GB pamięci RAM. Kość 16 GB też nie jest wykluczona. Powinno znaleźć się również do 1 TB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie oczywiście obsługi sieci 5G.

Zapewne znajdzie się tutaj jeden z najlepszych ekranów na rynku. Oczywiście będzie to ekran wykonany w technologii AMOLED. Znajdzie się tutaj adaptacyjna częstotliwość odświeżania w zakresie od 1 Hz do 120 Hz. 

Samsung Galaxy S24 Ultra zapewne zadebiutuje pod sam koniec roku. Cena na razie nie jest znana ale tanio nie będzie. Model ten powinien oczywiście pojawić się od razu na globalnym rynku, w tym także u nas.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na czerwiec 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: