Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 Ultra z tajemniczym procesorem. Dane z TENAA

Samsung Galaxy S23 Ultra render

Samsung Galaxy S23 Ultra z tajemniczym procesorem został zauważony w bazie TENAA. Nadchodzący flagowiec południowokoreańskiego giganta zdradza już sporo na swój temat, a to, co zaskakuje z danych TENAA, to taktowanie jego procesora.

  • Samsung Galaxy S23 Ultra jest w bazie TENAA
  • wiemy już sporo na jego temat…
  • …choć procesor pozostaje tajemnicą

Procesor Galaxy S23 Ultra

Tajemniczy procesor Galaxy S23 Ultra zawiera 3 klastry z taktowaniem do 3,36, 2,80 oraz 2,00 GHz. Co ciekawe, maksymalne taktowanie procesora Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 to 3,20 GHz, a to właśnie on był stawiany w gronie kandydatów do napędzania nowej serii Galaxy S23. Czyżby jego miejsce zajął inny chipset? Być może figurujący Samsung Galaxy S23 Ultra w bazie TENAA został wyposażono we wzmocnionego Snapdragona 8+ Gen 2. Procesor będzie sparowany z 8 lub 12 GB pamięci RAM, natomiast rozmiar dysku wyniesie 256, 512 GB lub nawet 1 TB.

Samsung Galaxy S23 procesor

Co jeszcze wiemy na temat Galaxy S23 Ultra? Telefon będzie miał wymiary 163,4×78,1×8,9 mm i ważył 233 g. Gabaryty są identyczne jak w obecnym modelu Samsung Galaxy S22 Ultra, podobnie jak samego ekranu. Wyświetlacz liczy 6,80″ i ma rozdzielczość 1440 na 3088 pikseli (proporcje 19,3:9). Pojemność znamionowa baterii wynosi 4855 mAh, a typowa powinna zostać ustalona na standardowe w tym przypadku 5000 mAh.

Premiera serii Galaxy S23 (Samsung Unpacked) odbędzie się – w zależności od źródła – w pierwszym tygodniu lutego lub pod koniec tego samego miesiąca. Czekamy!

Zobacz również: Samsung Galaxy S23 Ultra dostanie o wiele lepszy teleobiektyw

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.