Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 z niewielkimi zmianami. Czy jest na co czekać?

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 z niewielkimi zmianami. Tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu. Wiele wskazuje na to, że o ile aparat do selfie ulegnie modyfikacji, o tyle aparaty główne mogą otrzymać tylko niewielkie zmiany. Tak przynajmniej wynika z czystej specyfikacji technicznej. A na co możemy jeszcze liczyć?

  • Samsung Galaxy S23 zaoferuje prawdopodobnie niewielkie zmiany w aparatach
  • pod względem wizualnym zapewne zobaczymy niewielkie zmiany
  • premiera serii będzie miała miejsce na początku przyszłego roku

Samsung Galaxy S23

Wiele wskazuje na to, że zarówno Samsung Galaxy S23, jak i wariant z plusem, otrzyma potrójny aparat główny. Znajdzie się tutaj znany z wcześniejszych modelu teleobiektyw z potrójnym zoomem optycznym 10 Mpix. Co prawda pojawiają się jeszcze informacje na temat innej rozdzielczości matrycy. Jednak na tym etapie są one mało prawdopodobne.

Pojawiają się również informacje, jakoby znalazło się tutaj miejsce dla matrycy 200 Mpix. Jednak dotyczy to przede wszystkim warianty Samsung Galaxy S23 Ultra i wcale nie musi się potwierdzić. Model ten otrzyma oczywiście także teleobiektyw peryskopowy. Jednak tutaj jest za wcześnie by wnioskować coś na temat konkretnej specyfikacji.

W sieci pojawiają się także informacje jakoby nowa generacja nie była oparta o autorski procesor Exynos. Zapewne wynika to z wczesnego etapu prac, gdyż zazwyczaj mówi się wtedy o Snapdragonach. I tutaj zapewne również tak jest. Choć jeśli rzeczywiście najnowsza seria flagowców byłaby pozbawiona tej jednostki, to byłoby znaczny krok do przodu.

Wcześniejsze informacje wspominają także o lepszej i większej matrycy do aparatów selfie dla Samsungów Galaxy S23. Miałyby to być jednostki o rozdzielczości 12 Mpix. Ta informacja najprawdopodobniej rzeczywiście się potwierdzi. Niestety będzie to klasyczny aparat do selfie i nie zobaczymy tutaj kamerki ukrytej pod ekranem.

Nowa generacja flagowej serii pojawi się zapewne w styczniu 2023 roku. Do tego czasu zapewne poznamy zdecydowanie więcej informacji na temat specyfikacji technicznej. Miejmy nadzieję, że zajdą nieco większe zmiany, niż te o których mowa w dotychczasowych przeciekach.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na czerwiec 2022

Źródło: phonearena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów