Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 z baterią 3900 mAh. To niestety nie żart

Samsung Galaxy S23 render wyciek

Samsung Galaxy S23 z baterią 3900 mAh wydaje się być pewny. Kolejne przecieki potwierdzają specyfikację ogniwa nadchodzącego flagowca Koreańczyków. Niestety.

  • Samsung Galaxy S23 ma mieć baterię 3900 mAh
  • to naprawdę niewiele jak na dzisiejsze standardy
  • premiera Galaxy S23 – I kwartał 2023 r.

Galaxy S23 z bateria 3900 mAh?

O rzekomo niewielkiej pojemności baterii Galaxy S23 pisaliśmy prawie tydzień temu, a teraz dane te są potwierdzane przez kolejny przeciek. O ogniwie 3900 mAh wspomina (a także o ekranie 6,10″ Full HD+) bowiem Digital Chat Station, znany z trafnych przecieków do sieci.

Z jednej strony byłoby to o 200 mAh więcej niż w obecnym flagowcu Samsung Galaxy S22 (wzrost o około 5,4%), ale jest to wciąż mniej niż miał akumulator Galaxy S21 z 2021 r. (4000 mAh pojemności). Pojemność 3900 mAh nie robi na nikim wrażenia teraz, ani tym bardziej w 2023 roku, ba – nie robiła tego nawet 2-3 lata temu. Dlaczego Samsung tak broni się przed ogniwem o pojemności rzędu 5000 mAh?

Wygląda na to, że bateria nadchodzącego flagowca Samsunga może być jego piętą achillesową. Oprócz niewielkiej pojemności ma mieć też niezbyt szybkie ładowanie o mocy do 25 W, co przy dzisiejszej konkurencji wygląda naprawdę słabo. Na temat serii Galaxy S23 jest jednak jeszcze wiele niewiadomych z procesorem na czele. Premiera nowej generacji spodziewana jest w I kwartale 2023 roku.

Zobacz również: Bateria Galaxy S23 będzie nieco mocniejsza. Szybkie ładowanie wciąż wolne

Źródło: gsmarena.com, gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: