Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Trzeba przyznać, że praktyka Samsunga, który po zaprezentowaniu swoich flagowców jakiś czas później wydaje serię nieco tańszych modeli, ale również z topowymi podzespołami najwyraźniej się sprawdza. Tak też będzie i w tym roku, gdyż właśnie został zapowiedziany Samsung Galaxy S21 FE, który jest przedstawicielem tej klasy smartfonów.

Najlepsze telefony Samsung 2021 ->

Topowa specyfikacja i cztery kolory

Sercem Samsunga Galaxy S21 FE ma być Snappdragon 888. I jest to jeden z głównych atutów dla modeli wypuszczanych na Starym Kontynencie, gdyż flagowiec koreańskiego giganta tutaj niemal zawsze dostępny jest tylko z autorskim Exynosem. Wiele osób po prostu chciałoby mieć wariant ze Snapdragonem i to jest właśnie alternatywa dla nich.

A co z pozostałą specyfikacją? Znajdziemy tutaj również 6 lub 8 GB pamięci RAM, choć niektóre źródła mówią także nawet o 12 GB. Oprócz tego na pliki zostanie przeznaczone 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon będzie oczywiście obsługiwał sieci 5G.

Nie powinien również zawieść ekran w Samsungu Galaxy S21 FE. Będzie to panel wykonany w technologii AMOLED z przekątną prawdopodobnie 6,4 cala. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ oraz odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Na ten moment nie ma niestety żadnych potwierdzonych informacji na temat aparatów zastosowanych w tym smartfonie. Wiadomo jedynie, że będzie to moduł potrójny. Oprócz podstawowego aparatu, zobaczymy tutaj jednostkę ultraszerokokątną i być może teleobiektyw.

Cieszy fakt, że w Samsungu Galaxy S21 FE zobaczymy szybkie ładowanie na rozsądnym poziomie. Wygląda na to, że koreański gigant w końcu zauważył tą rozbieżność i postanowił tutaj zastosować szybkie ładowanie na poziomie 45 W. Sama bateria powinna zaś mieć pojemność 4500 mAh.

Wedle najnowszych informacji dostępne będą cztery kolory tego modelu. Smartfona można będzie kupić w kolorze czarnym, białym, fioletowym i oliwkowym. Na ten moment nie ma podanej oficjalnej daty premiery. Jednak słysząc informacje o problemach z dostępnością podzespołów spodziewana jest ona dopiero na październik. Cena Samsunga galaxy S21 FE ma oscylować w okolicy 699 dolarów za podstawowy wariant.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów