Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S10e to podstawowy przedstawiciel z topowej linii smartfonów od koreańskiego giganta. To, co wyróżnia ten model, to flagowy ekran wykonany w technologii Dynamic AMOLED z HDR 10+ oraz kompaktowa budowa, dzięki której wygodnie leży w dłoni. Urządzenie możemy kupić zarówno na wolnym rynku, jak i wybrać spośród ofert od rodzimych operatorów.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Samsung Galaxy S10e na abonament

Samsung Galaxy S10e napędzany jest autorskim Exynosem 9820 wspartym 6 GB pamięci RAM. Na pliki zostało przeznaczone 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia kartą pamięci do 512 GB. Ekran posiada przekątną 6,4 cala i wykonany jest w technologii Dynamic AMOLED, dzięki czemu możemy cieszyć się jednym z najlepszych wyświetlaczy dostępnych na rynku.


>>> Sprawdź wszystkie oferty z Samsung Galaxy S10e <<<


Smartfon posiada klasyczny czytnik linii papilarnych umieszczony na bocznej ramce. W Samsungu Galaxy S10e zastosowano podwójny aparat fotograficzny. Jednostka główna posiada matrycę 12 Mpix i zmienną przysłonę obiektywu f/1.5-f/2.4. Do dyspozycji mamy również obiektyw ultraszerokokątny o matrycy 16 Mpix i świetle f/2.2. W modelu tym zastosowano baterię o pojemności 3100 mAh z szybkim ładowaniem.

Samsung Galaxy S10e jest ciekawą propozycją wśród topowych produktów. Szczególnie, gdy szukamy urządzenia bardziej kompaktowego. Dlatego zrobiliśmy zestawienie pięciu najkorzystniejszych, naszym zdaniem, propozycji od rodzimych operatorów.

Ceny i oferty aktualne na 06.06.2019.

Jeżeli chcemy Plusha, to pozostaje nam jedyny abonament tego operatora z telefonem - atrakcyjny Plush ABO 15 GB. W ramach tego pakietu dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, nielimitowane wiadomości oraz 15 GB Internetu. Miesięczne zobowiązanie wyniesie nas 72 zł (z czego 25 zł to opłata za usługi telekomunikacyjne) spłacane przez 2 lata. Następnie jeszcze przez rok będziemy musieli płacić ratę za telefon w wysokości 42 zł. Jednorazowo za Samsunga S10e zapłacimy 1599 zł.

W skali całej umowy zapłacimy 3891 zł.

Naszym zdaniem: jest to najtańsza oferta w naszym zestawieniu. Mieścimy się tutaj w łącznej kwocie poniżej 4000 zł. Opłata startowa za smartfona jest dość wysoka, ale i tak ponad dwukrotnie niższa niż w przypadku zakupu na wolnym rynku bez umowy. Miesięczne zobowiązanie jest na bardzo przystępnym poziomie. Należy jednak zwrócić uwagę, że nie każdemu może odpowiadać rozbicie ratalne za telefon na 3 lata, mimo że umowa abonamentowa na świadczenie usług jest dwuletnia.

Możemy wybrać ofertę pomarańczowej sieci. Decydując się na Plan Mobilny 55 dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości i pakiet internetowy 15 GB z pełną prędkością. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 156 zł - tyle bowiem kosztuje łącznie abonament i rata za Galaxy S10e. Z kolei za telefon jednorazowo zapłacimy jedynie 99 zł.

W skali całej umowy zapłacimy 3893 zł.

Naszym zdaniem: pod względem kosztów jest to oferta jest praktycznie identyczna jak powyższa. Jest jednak zupełnie inaczej skonstruowana. Za telefon zapłacimy na start jednorazowo niecałe 100 zł. Umowę, jak i koszty telefonu mamy rozbite na 2 lata, czyli kończąc zobowiązanie kontraktowe, kończymy także spłacanie telefonu. Jednak miesięczne opłaty na poziomie ponad 150 zł nie każdemu mogą odpowiadać. W tym wypadku warto również zobaczyć, czy będziemy mogli łączyć usługi aby uzyskać dodatkowe rabaty.

Kolejną niezłą ofertą dysponuje sieć Red Bull Mobile. Jeden z jego abonamentów zapewnia nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB szybkiej transmisji danych. W tym wariancie zobowiązanie miesięczne wynosi zaledwie 49 zł. Jednorazowo za Samsunga Galaxy S10e zapłacimy 2746 zł.

W skali całej umowy zapłacimy 3971 zł.

Naszym zdaniem: kolejna oferta, w której mieścimy się w kwocie poniżej 4000 zł. W tym wypadku, tak jak w pozostałych opcjach, dostajemy nielimitowany abonament. Miesięczne zobowiązanie wyniesie nas niecałe 50 zł, zatem nie obciąży nam zbytnio budżetu. Jedynie jednorazowa opłata za telefon w wysokości ponad 2700 zł może być dla wielu nie do przyjęcia.

Wybierając T-Mobile T1 Bez Limitu 70 również dostaniemy nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz Internet z pełną prędkością do 10 GB. Po wykorzystaniu transferu jego prędkość spada do 1 Mb/s. Przy tak dobranym abonamencie nasza miesięczna opłata wraz z telefonem wyniesie 70 zł. Jednorazowo za smartfona będziemy musieli zapłacić 2529 zł.

W skali całej umowy zapłacimy 4229 zł.

Naszym zdaniem: w tym wypadku miesięczne zobowiązanie jest na akceptowalnym poziomie. Mamy tutaj również wszystkie zalety dotyczące nielimitowanej oferty. Niestety jednorazowa opłata za Samsunga Galaxy S10e jest wysoka i przekracza kwotę 2500 zł. Warto jednak rozważyć tę ofertę, jeżeli możemy pozwolić sobie na wyższą jednorazową opłatę.

W zielonej sieci możemy zdecydować się na abonament Plus.60. W ramach tego wariantu dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy wynoszący 12 GB szybkiej transmisji danych. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 177,50 zł, zaś jednorazowo za telefon tylko 249 zł. Istnieje też możliwość rozbicia opłaty za sprzęt na 36 rat (jak w Plushu), przez co rachunki zostaną obniżone do 135 zł miesięcznie.

W skali całej umowy zapłacimy 4509 zł.

Naszym zdaniem: to najdroższa oferta w naszym zestawieniu w skali całego kontraktu. Jednak jej zaletą jest to, że za telefon zapłacimy jednorazowo niecałe 250 zł. Jeśli już posiadamy w tej sieci jakieś usługi lub zamierzamy zamówić cały pakiet zawierający różne usługi, może się okazać, że dzięki rabatom smartDOM właśnie ta oferta będzie warta rozważenia.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów