Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Niedawno pisaliśmy o dacie premiery nowego flagowca od Samsunga, która odbędzie się 20 lutego podczas konferencji w San Francisco. Teraz pojawiły się nowe informacje dotyczące zawartości zestawu jak i samego Samsunga Galaxy S10, S10 Plus oraz S10 Lite.

Galaxy S10 – newsy

Z informacji, które zostały udostępnione, dowiadujemy się o prawdopodobnie poprawionej wersji słuchawek AKG, jakie ma zawierać pudełko z telefonem. Dostępne będą one w nowym kolorze i z logiem producenta. W zestawie sprzedażowym powinniśmy również otrzymać szybką ładowarkę 20 W, która będzie wykończona matowo, a nie na połysk, jak miało to miejsce do tej pory.


Przykładowa oferta z Samsungiem Galaxy S9:


Samsung w modelach Galaxy S10 i S10+ zaimplementuje zintegrowany z wyświetlaczem czytnik linii papilarnych. Z kolei w Galaxy S10 Lite zostanie on umieszczony na bocznej krawędzi. Wszystko też wskazuje, iż potrójny aparat fotograficzny składający się z aparatu głównego, szerokokątnego i teleobiektywu otrzyma tylko topowy model S10+. Pozostałe urządzenia z serii S10 zostaną wyposażone w podwójny aparat bez teleobiektywu.

Wszystkie wersje Samsunga Galaxy S10 zadebiutują na najnowszym Androidzie 9.0 Pie.

Źródło: phonearena.com, twitter.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów