Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Według informacji w sieci koreański gigant intensywnie pracuje nad wprowadzeniem kolejnej wersji swojego flagowca. Pomimo, że Samsung Galaxy S10 zadebiutował na początku roku, dopiero teraz istnieje szansa na pojawienie się wersji oznaczonej jako „lite”.


>>> Recenzja Samsung Galaxy S10+ <<<


Samsung Galaxy S10 Lite będzie pracował najprawdopodobniej pod kontrolą Snapdragona 855. Możliwe również, że wersja europejska będzie miała zaimplementowanego autorskiego Exynosa 9820, ale nie jest to w żaden sposób potwierdzona informacja. Do dyspozycji powinno być 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci. Przecieki mówią o ekranie wykonanym w technologii AMOLED o dość sporej przekątnej wynoszącej 6,7 cala. Natomiast zamiast dziurki w ekranie będziemy mieli tutaj wcięcie w postaci łezki. Możliwe, że Samsung Galaxy S10 Lite będzie posiadał baterię o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowanie 45 W.

Przykładowa oferta z Galaxy S10e:

W przypadku aparatów „lżejsza” wersja koreańskiego flagowca zaczerpnie konfigurację z modeli Galaxy A. Oznacza to, że dostaniemy potrójny aparat główny. Podstawowa kamerka wyposażona będzie w matrycę 48 Mpix. Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 12 Mpix. Całość uzupełni „oczko” do pomiaru głębi ostrości o matrycy 5 megapikseli. Na froncie zaś będziemy mogli skorzystać z pojedynczej kamerki do selfie o matrycy 32 Mpix, która również jest znana z serii Galaxy A.

Na ten moment nie ma żadnych dodatkowych informacji dotyczących tego smartfona. Wszystko wskazuje na to, że jego premiera będzie miała miejsce w grudniu. Taka sytuacja miałaby sens, gdyż kolejna generacja flagowców oznaczonych cyfrą 11 jest planowana na luty.

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów