Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Szkło ochronne dla Galaxy S10 a czytnik linii papilarnych

avatar
Galaxy S10 X

Do premiery najnowszych flagowców Samsunga został jeden dzień. Na szczęście wcześniejsze plotki mówiące o problemach z czytnikiem linii papilarnych okazały się nieprawdziwe. Nowe flagowce będą mogły zostać wyposażone w standardowe szkła ochronne, przynajmniej od Samsunga.

Szkło ochronne S10 bez wycięcia

Ze względu na to, że czytnik linii papilarnych zastosowany w ekranie wykonany jest w technologii ultradźwiękowej była obawa, że nie będzie dobrze współpracował ze szkłami ochronnymi i takie akcesoria będą wymagały wycięcia w miejscu odblokowywania telefonu. Pod względem estetycznym byłoby to nie do przyjęcia. Na szczęście pojawiły się zdjęcia oficjalnych akcesoriów Samsunga przeznaczonych dla modeli S10, S10+ i S10e, które rozwiewają te wątpliwości.

Przykładowa oferta z Galaxy S9:

Nie wiadomo natomiast, czy podobne akcesoria innych producentów będą prawidłowo współpracować z nowymi flagowcami od koreańskiego koncernu. Żeby się o tym przekonać będziemy musieli poczekać do oficjalnej premiery, która odbędzie się 20 lutego.

Źródło: phonearena.com, gizchina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: