Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Galaxy z One UI 4.1.1. Samsung potwierdza

Samsung Galaxy S22 debiut

Smartfony Samsung Galaxy z One UI 4.1.1 na pokładzie pojawią się jeszcze w tym roku. Informacja ta została potwierdzona przez południowokoreańskiego producenta.

  • One UI 4.1.1 pojawi się jeszcze w tym roku
  • kolejna duża aktualizacja ma nazywać się One UI 5
  • na One UI 5 będzie trzeba poczekać do pojawienia się Androida 13

Galaxy z One UI 4.1.1

Autorskie oprogramowanie One UI 4.1 zadebiutowało wraz z serią Samsung Galaxy S22, a więc w styczniu tego roku. To nakładka producenta na Androida 12. Teraz Koreańczycy potwierdzili, że jej nowa wersja One UI 4.1.1 pojawi się na telefonach Galaxy jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Nie jest to wielka niespodzianka, gdyż w przeszłości Samsung postąpił identycznie w przypadku One UI 3.1 i One UI 3.1.1. Plotki głoszą, że kolejna duża aktualizacja oprogramowania Samsunga będzie się nazywać One UI 5 i będzie oparta już na przyszłym Androidzie 13. Możliwe, że zadebiutuje w styczniu z nową generacją Galaxy S, ale już w lipcu mają być prowadzone pierwsze beta testy w związku z wprowadzeniem nowego systemu operacyjnego przez Google.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na czerwiec 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów