Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 20?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Premiera biznesowych flagowców Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Jednak jak do tej pory mamy stosunkowo niewiele informacji na temat specyfikacji najnowszych „notatników”. Ostatnio pojawiły się natomiast rendery, które mogą zdradzać ich wygląd.

Rysik S-Pen i charakterystyczna wyspa aparatu

Już od jakiegoś czasu pojawiały się różnego rodzaju rendery. I większość miała wspólną cechę – podłużną wystającą wyspę aparatu głównego. Na niej po jednej stronie mają się znaleźć trzy, pionowo ustawione obiektywy ulokowane po lewej stronie. Po prawej stronie tej powierzchni znajdzie się miejsce na diodę doświetlającą oraz czujniki być może głębi ostrości. Może znaleźć się tam również jakiś dodatkowy obiektyw.

Możliwe, że rendery które teraz wyciekły dotyczą konkretnie Samsunga Galaxy Note 20 Ultra. Jednak cała seria będzie wyglądała zapewne podobnie. A na co możemy jeszcze liczyć w tym modelu? Sercem smartfona w wersji na Europę będzie autorski Exynos 992. Na razie nie wiadomo jaką kość pamięci tutaj znajdziemy, jednak rozsądnym minimum wydaje się 12 GB. Być może Samsung zdecyduje się nawet na 16 GB w wersji ultra.

W smartfonie otrzymamy oczywiście funkcjonalny rysik S-Pen, który znacznie rozszerza możliwości smartfona. Samsung Galaxy Note 20 Ultra będzie miał ekran o przekątnej 6,9 cala z lekkimi zagięciami po bokach. Wiele wskazuje na to, iż będzie obsługiwał rozdzielczość QHD+ oraz odświeżanie na poziomie 120 Hz. Znajdzie się również miejsce na charakterystyczną dziurkę przedniego aparatu.

W przypadku aparatu w Samsungu Galaxy Note 20 Ultra możemy zobaczyć jednostkę główną o matrycy 108 Mpix. Oprócz tego zapewne znajdzie się miejsce dla aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 12 Mpix i teleobiektywem peryskopowym z matrycą 13 Mpix. Być może coś jeszcze uzupełni ten zestaw.

Wiele wskazuje na to, że całą rodzinę Samsunga Galaxy Note 20 zobaczymy już za miesiąc. Premiera przewidywana jest na 5 sierpnia. Zapewne wkrótce po tym smartfon będzie dostępny w sprzedaży na większości rynków. Natomiast nie mamy co się łudzić, że Samsung obniży ceny swoich flagowców.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów