Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Note 10 – pierwsze wizualizacje

avatar
Galaxy Note 10

Zupełnie niedawno przeżywaliśmy premierę Samsunga Galaxy S10, a już pojawiły się w sieci rendery i informacje dotyczące kolejnego koreańskiego flagowca. Nowa generacja biznesowego smartfona Koreańczyków pojawi się na rynku w drugiej połowie roku. Mowa oczywiście o Samsungu Galaxy Note 10.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Samsung Galaxy Note 9 <<<


Do debiutu najnowszego Note’a zostało jeszcze parę miesięcy, jednak zespół PhoneArena postanowił przybliżyć nam możliwy wygląd, opierając się między innymi na niektórych cechach najnowszej serii Galaxy S. Zazwyczaj sporo z nich zostaje w mniejszy lub większy sposób przeniesione również do kolejnych generacji Note’ów.

Przykładowa oferta z dotychczasowym Galaxy Note 9:

Do tej pory pozostaje jeszcze wiele pytań dotyczących specyfikacji Samsunga Note 10. Jednak niektóre informacje pojawiają się dość często, co daje już pewne wyobrażenie na nowe urządzenie. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy biznesowy flagowiec będzie miał aparat wyposażony w cztery obiektywy. Z czego prawdopodobne jest zastosowanie obiektywów szerokokątnego i teleobiektywu. Jeżeli chodzi o przednią kamerę, zapewne zostanie zastosowane rozwiązane znane z Samsunga Galaxy S10+, wykorzystujące ekran Infinity Display i podwójny obiektyw.

Wszystko wskazuje również na to, że w Samsungu Galaxy Note 10 zostanie zaimplementowany ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie. Zapewne do tego czasu rozwiązanie to zostanie już skutecznie przetestowane przez użytkowników, gdyż tego typu czytnik pierwszy raz został zamontowany w Samsungu Galaxy S10.

Galaxy Note 10

Oprócz tego możemy być raczej pewni zastosowania rysika S-Pen, który jak do tej pory jest nieodłącznym elementem serii Note. Również obecność złącza USB-C nie powinno być wielkim zaskoczeniem.

Do czasu premiery Samsunga Galaxy Note 10 pozostało jeszcze sporo czasu. Co pewien czas będą pojawiać się nowe informacje, które nakreślą bardziej wyrazisty obraz smartfona, między innymi pod względem specyfikacji.

Źródło: phonearena.com, gizchina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.