Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy M54 5G coraz bliżej. Znamy wygląd

Samsung Galaxy M54 5G

Na temat Samsunga Galaxy M54 5G od dłuższego czasu pojawiają się coraz to nowe informacje. Teraz poznaliśmy również wygląd smartfona. Pojawia się również prawdopodobna data premiery, która wedle tych informacji jest już bardzo bliska.

  • znamy wygląd Samsunga Galaxy M56 5G
  • model będzie pracował pod kontrolą autorskiego Exynosa
  • smartfon zaoferuje potężną baterię

Samsung Galaxy M54 5G

Wiele wskazuje na to, że premierę Samsunga Galaxy M54 5G możemy mieć w ciągu najbliższych tygodni. Najszybsza data jaka pojawia się w przeciekach to 1 lutego, ale wtedy premierę ma flagowa seria Galaxy S23, więc wydaje się to mało prawdopodobne, choć niektóre przecieki twierdzą że koreańska firma pokaże także wtedy model że średniej półki. Możliwe, że model M54 5G zadebiutuje kilka dni po tym wydarzeniu.

Wedle dostępnych w sieci renderów model ten będzie wyposażony w wąskie ramki wokół ekranu i nieco szerszy podbródek. Z tyłu zaś po lewej stronie pionowo w jednym rzędzie ustawione są kamerki. Wydaje się, że model ten nie będzie miał wyspy aparatów, a obiektywny będą niemal na poziomie plecków.

Niewiele wiadomo o samej specyfikacji Samsunga Galaxy M54 5G. W przypadku ekranu będzie to płaski panel o przekątnej około 6,7 cala. Możliwe, że będzie on wykonany w technologii AMOLED. Niemal na pewno będzie tutaj rozdzielczość Full HD+ i wyższa częstotliwość odświeżania.

Sercem smartfona będzie prawdopodobnie autorski Exynos 1380. Na pokładzie znajdzie się także 8 GB pamięci RAM i minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie tutaj oczywiście obsługi sieci 5G.

Jeśli chodzi o aparat główny, to Samsung Galaxy M54 5G zaoferuje potrójną jednostkę główną. Podstawowy aparat możliwe, że otrzyma matrycę 108 Mpix. Poza tym zapewne znajdziemy tutaj aparat ultraszerokokątny i dedykowany zdjęciom makro. Na froncie zaś powinna zagościć kamerka do selfie o matrycy 32 Mpix.

Mocnym elementem tego średniopółkowego smartfona będzie bateria. Jej pojemność ma wynosić aż 6000 mAh. Jeśli chodzi o prędkość ładowania, należy spodziewać się tutaj standardowych 25 W. Na pokładzie znajdzie się Android 13 przykryty autorską nakładką. Ceny na razie nie są znane.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na styczeń 2023

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów