Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rozrasta się rodzina Samsungów z serii M31. Na horyzoncie właśnie się pojawił model z dopiskiem Prime, co może oznaczać mocniejszego brata wcześniej zaprezentowanych modeli. Jak wiadomo seria „M” przeznaczona jest w głównej mierze na rynek indyjski, jednak niektóre modele trafiają również do Europy.

Mocna bateria, wygląd bez niespodzianki

Według dostępnych informacji, pod względem wyglądu, smartfon będzie prezentował się tak samo jak jego starsi bracia. Inna natomiast będzie specyfikacja. Sercem smartfona będzie prawdopodobnie autorski Exynos 9611 wykonany w technologii 10nm i z maksymalnym taktowaniem 2,3 GHz. Będzie on współpracował z 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 64 GB lub 128 GB przestrzeni dyskowej w zależności od wybranej wersji. Będzie ją można rozbudować o zewnętrzną kartę pamięci.

Na ten moment nie wiadomo jaki ekran będzie posiadał Samsung Galaxy M31 Prime. Można założyć, że jego przekątna będzie dość spora i będzie wynosiła w okolicy 6,7 cala. Rozdzielczość na poziomie Full HD + w przypadku tej klasy urządzeń powinna być formalnością. Trudno natomiast tutaj wyrokować po jaką technologię wykonania wyświetlacza sięgnie Samsung. Wiadomo natomiast, że będzie posiadał wcięcie w postaci łezki na przednia kamerkę do selfie.

Na pokładzie powinniśmy znaleźć poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matryce 64 Mpix. Oprócz tego, będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Pozostałe dwa „oczka” przeznaczone są do zdjęć makro i do pomiaru głębi ostrości. Trzeba jednak zauważyć, że matryce będą miały większą rozdzielczość niż zazwyczaj, gdyż wyniesie ona 5 Mpix. Na froncie znajdziemy także standardowy niemal już w smartfonach Samsunga ze średniej półki, aparat do selfie o matrycy 32 Mpix.

Warto zaznaczyć, że bateria będzie miała niebagatelną pojemność wynoszącą 6000 mAh. Można ją będzie naładować z maksymalną prędkością 15W. W smartfonie znalazło się też miejsce na klasyczny czytnik linii papilarnych, który został ulokowany na pleckach urządzenia poniżej linii aparatów.

Na ten moment nieznana jest cena Samsunga Galaxy M31 Prime, ani data jego premiery. Można jednak spodziewać się, że będzie miała ona miejsce w najbliższych tygodniach. Większą niewiadomą pozostaje fakt, czy ten smartfon pojawi się w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów