Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dość niespodziewanie i jak na razie bez większego, a nawet mniejszego rozgłosu, najnowszy Samsung Galaxy M22 pojawił się na oficjalnej stronie internetowej niemieckiego oddziału koncernu. Oznacza to, że już niebawem może trafić do oficjalnej sprzedaży w całej Europie – również w Polsce. Na razie nie podano jego ceny, znana jest natomiast specyfikacja.

Dobry ekran i mocna bateria

Samsung Galaxy M22 to przedstawiciel średniej niższej klasy smartfonów. Zasilany jest ośmiordzeniowym procesorem o taktowaniu 2 GHz, którym najprawdopodobniej jest MediaTek Helio G80. Wsparty jest on 4 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci nawet do 1 TB.

Smartfon wyróżnia się ekranem. Jego przekątna wynosi 6,4 cala. Wykonany jest on w technologii Super AMOLED i posiada odświeżanie na poziomie 90 Hz. Wszystko by było idealnie, gdyby nie rozdzielczość, która w tym wypadku obsługiwana jest tylko na poziomie HD+. Szkoda.

Na tylnych pleckach znajdziemy charakterystyczną kwadratową wyspę. Na niej znajduje się poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka wyposażona została w matryce 48 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 8 Mpix. Całość uzupełniają „oczka” o matrycach 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro i do głębi ostrości. Na froncie zagościła kamerka do selfie 13 Mpix.

Najlepsze telefony Samsung 2021 ->

W Samsungu Galaxy M22 nie zawodzi oczywiście bateria. Jej pojemność w tym wypadku wynosi 5000 mAh, co prawdopodobnie przełoży się na długi czas działania na jednym ładowaniu zakładając taką rozdzielczość i technologię wykonania ekranu. Smartfon obsługuje także ładowanie na poziomie 25 W, co sprawia, że prędkość pobierania energii jest na w miarę komfortowym poziomie.

Jak już wspomnieliśmy, na razie nie podano oficjalnej ceny. Zapewne ta sytuacja zmieni się w ciągu kilku najbliższych dni. To samo stanie się zapewne z dostępnością. Smartfon najwyraźniej będzie dostępny w trzech kolorach – białym, czarnym i niebieskim.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, samsung.com/de.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów