Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najnowszy budżetowiec Samsung Galaxy M13 5G coraz bliżej premiery. Irlandzki oddział południowokoreańskiego producenta uruchomił już na swojej witrynie stronę wsparcia dla tego smartfona, a to zwiastuje jego rychły debiut na rynku.

  • zbliża się premiera modelu Galaxy M13 5G
  • telefon dostał już certyfikację i otrzymuje strony wsparcia
  • budżetowiec Samsunga jest już w produkcji od przynajmniej marca br.

Samsung Galaxy M13 5G – przecieki

Strona wsparcia dla Galaxy M13 5G została uruchomiona nie tylko w Irlandii, ale także w Wielkiej Brytanii, choć ta po chwili została usunięta. Pewne jest więc, że zbliża się premiera modelu. I to nie tylko dlatego, że powstają jego dedykowane strony internetowe – Samsung Galaxy M13 5G jest produkowany od przynajmniej marca w indyjskich fabrykach producenta. W dodatku otrzymał już certyfikację Bluetooth SIG i został oznaczony numerem SM-M135F/DSN.

Tak naprawdę wciąż niewiele wiadomo na jego temat – pewne jest, że będzie obsługiwał sieci 5G i posiadał moduł Bluetooth 5.0. Reszta informacji na temat Samsunga Galaxy M13 5G pochodzi z jego wcześniejszych przecieków, m.in. z końca marca. Nie są one w żaden sposób potwierdzone, ale oczekuje się po nim potrójnego aparatu głównego, bardzo mocnej baterii, ekranu IPS TFT 6,50″. Smartfon prawdopodobnie będzie zasilany przez któryś z autorskich procesorów Exynos.

Zobacz również: Samsung planuje nowe procesory dla serii Galaxy S w 2025 roku?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów