Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy M12 został właśnie zaprezentowany

M12

W przypadku kluczowych smartfonów koreański gigant zazwyczaj w momencie wprowadzania na rynek taką premierę ogłasza wszem i wobec. Jednak u modeli z niższej półki czasem takie premiery odbywają się po cichu. Nie oznacza to jednak, że nie warto zwracać uwagi na takie premiery. Wprost przeciwnie. Jednym z takich urządzeń jest właśnie Samsung Galaxy M12.

Gigantyczna bateria

Samsung Galaxy M12 pracuje pod kontrolą autorskiego Exynosa 850. Do wyboru są różne wersje pamięciowe. Można wybrać wariant 3, 4 lub 6 GB RAM. To samo dotyczy pamięci przeznaczonej na pliki. Tutaj można zdecydować się na 32, 64 lub nawet 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W smartfonie zastosowano ekran wykonany w technologii TFT Infinity-V o przekątnej 6,5 cala. Obsługuje on rozdzielczość HD+ i posiada proporcje 20 na 9. Zastosowano tutaj wcięcie w postaci łezki na pojedynczy aparat do selfie.

W Samsungu Galaxy M12 znalazło się też miejsce dla poczwórnego aparatu głównego. Podstawowa jednostka została wyposażona w matrycę 48 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 5 Mpix. Całość uzupełniają „oczka” o matrycach 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro i do pomiary głębi ostrości. Na froncie znalazło się miejsce dla kamerki do selfie o matrycy 8 Mpix.

To co wyróżnia ten model to bateria. I tutaj jest pewien problem, gdyż większość źródeł wspomina o pojemności ogniwa wynoszący 6000 mAh, jednak niektóre źródła wspominają nawet o 7000 mAh! Jakby jednak nie patrzyć jest to poważny atut tego modelu. Posiada także szybkie ładowanie na poziomie dość skromnych 15 W.

Smartfon posiada także czytnik linii papilarnych umiejscowiony na bocznej ramce oraz coraz rzadziej spotykane złącze słuchawkowe. Niestety nie podano pod jaką wersją systemu Android pracuje smartfon.

Samsung Galaxy M12 jest aktualnie dostępny w Wietnamie i prawdopodobnie pojawi się niebawem w Pakistanie. Nie wiadomo czy kiedykolwiek zawita do Europy, jednak nie można tego wykluczyć. Byłby to całkiem ciekawy smartfon w prawdopodobnie przystępnej cenie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phoneworld.com, sammobile.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów