Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Samsung Galaxy J7 (2017) – 5 najlepszych ofert komórkowych

Samsung Galaxy J7 z 2017 roku to jeden ze średniopółkowców tego popularnego producenta. Smartfon ten nie tylko spełnia wszystkie standardy, ale także jest w zasięgu większości klientów kosztując około 1000-1100 złotych. Zamawiając go w abonamencie operatora komórkowego można liczyć na znacznie niższą cenę. W poniższym tekście prezentujemy top 5 najkorzystniejszych ofert, w skład których wchodzi wspomniany model.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Samsung Galaxy J7 (2017) na abonament

W 2017 roku firma Samsung wprowadziła na rynek kilka nowych telefonów, a jednym z nich był Galaxy J7. Nie jest to flagowy model, lecz aparat stworzony z myślą o szerszej grupie klientów szukających niedrogiego i dobrego telefonu. Samsung Galaxy J7 zbudowany jest z metalu i tworzywa sztucznego, które wspólnie tworzą wytrzymałą i dość elegancką obudowę.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy J7 (2017)

Wyposażony został w 5,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED z rozdzielczością Full HD, ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870, aparat główny 13 Mpix z f/1.7 oraz kamerkę 13 Mpix z f/1.9 Posiada również 3 GB RAM i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej. Wszystko to w cenie nieprzekraczającej 1100. złotych. Koszt zakupu telefonu może być jednak niższy, gdy wybierzemy jedną z poniższych ofert.

Oferty aktualne na 23.02.2018.


Naszym zdaniem najlepsze warunki stwarza oferta Red Bull Mobile 49. W cenie abonamentu wynoszącego 49 złotych klient otrzyma nielimitowany zakres darmowych wiadomości SMS/MMS, bezpłatne połączenia do wszystkich sieci, a także 10 GB internetu. Smartfon Galaxy J7 (2017) dostępny jest w cenie 586 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1762 złote.

Naszym zdaniem: naszym zdaniem jest to najlepsza taryfa, ze względu na obszerny zestaw usług, tani abonament oraz niewielką cenę telefonu. To wszystko przekłada się na całościowy koszt zakupu modelu nieprzekraczający sumy 1800 złotych.

Red Bull Mobile 89 zajmuje w naszym zestawieniu drugie miejsce. Jest to prawie topowy abonament operatora (nie licząc pakietu premium). Jednorazowy koszt zakupu naszego telefonu wynosi tylko 26 złote, a w zamian otrzymamy to samo, co wcześniej, lecz ze znacznie większym transferem 25 GB.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2162 złote.

Naszym zdaniem: główną zaletą oferty jest duży pakiet internetowy (25 GB) oraz niska opłata startowa za telefon. Pakiet można polecić tym osobom, dla których 10 GB na miesiąc to zdecydowanie za mało.

Trzecie miejsce należy do oferty Plan Optymalny. Wybierając tę taryfę w Orange klient otrzyma darmowe połączenia tekstowe i głosowe, 10 GB Internetu oraz bezpłatne warunki roamingu UE. Opłata startowa za telefon wynosi 0 złotych! Rachunki miesięczne (abonament + dodatkowa rata za telefon) to 87,98 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2111,52 złotych.

Naszym zdaniem: abonament jest stosunkowo niski, niestety na ostateczną wysokość rachunku wpływa ma osobna rata za sprzęt. Wielki plus za brak opłaty startowej za smartfona.

Kolejna oferta RBM – tym razem pakiet Red Bull Mobile 69. W cenie abonamentu wynoszącego 69 złotych klient otrzyma nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, darmowe SMS-y i MMS-y, a także 15 GB Internetu. Samsung Galaxy J7 (2017) dostępny jest w cenie 336 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1992 złote.

Naszym zdaniem: zaletą powyższej oferty jest niski jednorazowy koszt zakupu telefonu oraz pakiet nielimitowanych połączeń głosowych i tekstowych. Niestety usługa zakłada dość wysoki abonament miesięczny. Lepiej wybrać RBM za 49 lub 89 złotych.

Naszą listę zamyka Stan Nielimitowany Solo 60, czyli jedna z ofert sieci Play. Wybierając tę taryfę klient otrzyma m.in. nielimitowane wiadomości SMS/MMS i połączenia do wszystkich, a także niewyczerpalny Internet. Wszystko to w cenie abonamentu wynoszącego 60 złotych. Omawiany model Samsunga dostępny jest za 949 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2389 złotych.

Naszym zdaniem: oferta zapewnia nielimitowany zestaw usług, które mogą zadowolić klientów aktywnie korzystających z telefonu. Niestety wysoki jednorazowy koszt modelu oraz łączna kwota w skali 2 lat mogą nieco zniechęcić klientów do wyboru tej oferty.

Samsung Galaxy J7 (2017) – 5 najlepszych ofert komórkowych
5 (100%) 7 głosów

Advertisement