Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Szukasz telefonu, na który nie wydasz całego majątku, a który będzie Ci dobrze służył? Wśród smartfonów ze średniej półki warto zwrócić uwagę na Samsunga Galaxy J7. Dziś podpowiadamy jaki abonament wybrać do tego modelu, aby nie przepłacić i cieszyć się z tanich rozmów i szybkiego internetu.

Samsung Galaxy J7 na abonament

Samsung Galaxy J7 pojawił się w połowie 2016 roku, kiedy to znany producent smartfonów postanowił odświeżyć swoją ofertę serii J. Trzeba przyznać, że była to całkiem udana akcja. Omawiany model wygląda elegancko i oferuje całkiem dobre parametry w porównaniu do swojej konkurencji.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy J7 (2016)

Dotykowy wyświetlacz Super AMOLED o rozmiarze 5,5 cala, system Android 6.0 Marshmallow, 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wbudowanej – to tylko wybrane parametry, które powinny zadowolić wielu użytkowników. Popularny na rynku smartfon posiada także baterię 3300 mAh, aparat 13 Mpix o jasności F1.9 i ośmiordzeniowy procesor 1,6 GHz.

Aktualnie jego średnie ceny wynoszą ok. 1000 zł. Jeśli jednak zdecydujemy się na abonament możemy otrzymać Samsunga Galaxy J7 już od 316 zł. Czy warto? Wszystko zależy od tego jakiej oferty szukamy i w jaki sposób na co dzień korzystamy z telefonu. Jeśli używamy go sporadycznie, wybór oferty bez limitów połączeń i z nieograniczonym pakietem internetu mija się z celem. Jeśli jednak często surfujemy po sieci i wykonujemy liczne rozmowy, warto rozważyć zakup smartfona w takim modelu abonamentowym. Poniżej przedstawiamy nasze typy z cenami aktualnymi na 10.05.2017.

Interesująco przedstawia się oferta Red Bull Mobile Energy, gdzie już a 49 zł miesięcznie otrzymujemy rozmowy i wiadomości do wszystkich sieci bez ograniczeń oraz pakiet danych 5 GB. Cena za telefon to 516 zł, a przez cały okres umowy zapłacimy jeszcze 1176 zł. Naszym zdaniem to bardzo rozsądna propozycja.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 1692 zł.

Początkowe koszty możemy obniżyć w większym modelu Red Bulla. Przy abonamencie miesięcznym w wysokości 69 zł otrzymamy Samsunga Galaxy J7 za 316 zł. W zamian dostaniemy, podobnie jak wyżej, nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 5 GB internetu. Łączny koszt 24-miesięcznego abonamentu to 1972 zł. Oznacza to, że ostatecznie wydamy więcej, dlatego bardziej korzystnym wyborem będzie tańszy abonament tego samego operatora.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 1972 zł.

Na najniższym stopniu podium uplasowała się oferta Play. Formuła Solo S z telefonem za 799 zł i abonamentem w wysokości 40 zł miesięcznie oferuje nam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i 2 GB internetu. Przy umowie na 24 miesiące zapłacimy łącznie 960 zł. Trzeba jednak do tego doliczyć wysoki koszt początkowy samego smartfona oraz płatne SMS-y i MMS-y poza sieć (0,19 zł). Naszym zdaniem to propozycja dla tych, którzy z telefonu nie korzystają zbyt aktywnie.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 1759 zł.

Czwarte miejsce w naszym rankingu przypadło w udziale Formule Solo L fioletowego operatora. Cena za Samsunga w tym wariancie to 479 zł, ale miesięczny abonament wynosi aż 75 zł, co w okresie 24 miesięcy daje 1800 zł. Sporo, ale gdybyśmy zdecydowali się na tą opcję nie będziemy musieli się ograniczać. Rozmowy, wiadomości i internet są bowiem bez ograniczeń.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2279 zł.

Czołową piątkę zamyka Formuła Solo M. W tym przypadku Play proponuje nam telefon za 779 zł i abonament w wysokości 55 zł miesięcznie. Oznacza to, że przez 24 miesiące łącznie wydamy 1320 zł, a w zamian otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB internetu. Naszym zdaniem konkurencyjne oferty są bardziej korzystne.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2099 zł.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów