Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ulepszony Samsung Galaxy J5 (2017) – model J5 Pro

Galaxy J5 (2017)

W ofercie Samsunga debiutuje stary-nowy telefon – model J5 Pro. Jest to ulepszona wersja tegorocznego średniaka z serii Galaxy J. Przyrostek „Pro” w nazwie tego smartfona wyraźnie symbolizuje jego polepszone parametry. Co dodatkowego oferuje Samsung w stuningowanym Galaxy J5 (2017)?

Wzmocniony Galaxy J5 (2017)

Samsung Galaxy J5 Pro z wyglądu niczym nie różni się od podstawowej wersji tego telefonu komórkowego. To, co wyróżnia go od Galaxy J5 (2017), to wnętrze.

Przykładowa oferta ze standardowym Galaxy J5 (2017) za 149 zł na start:

Samsung postanowił zwiększyć pamięć na dane i operacyjną RAM. Zamiast standardowych 16 i 2 GB, do dyspozycji będzie odpowiednio 32 i 3 GB pamięci RAM. Oznacza to znaczną poprawę w działaniu urządzenia, które będzie w przypadku J5 Pro znacznie płynniejsze i szybsze.

Nie wiadomo, czy Samsung Galaxy J5 Pro zawita do naszego kraju. Poinformujemy was o tym, jeżeli zadebiutuje na naszym rynku GSM.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: