Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Fold 2 już niebawem

Wiele wskazuje na to, że już całkiem niedługo zobaczymy premierę kolejnej generacji składanego smartfona od koreańskiego giganta. Tym razem zmieniono koncepcję urządzenia i będzie ono bardziej przypominało telefon z klapką, tylko że z w pełni składanym ekranem.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Z pewnym zaskoczeniem można natomiast przyjąć informacje, że sercem smartfona nie będzie najnowszy procesor. Wszystko wskazuje na to, że za poprawną pracę urządzenia będzie odpowiadał Snapdragon 855, a nie najnowszy 865. Jest to nieco ryzykowne posunięcie ze strony Samsunga. Niektóre źródła sugerują, że model ten był od dłuższego czasu rozwijany w tej konfiguracji, stąd taka decyzja. Z procesorem będzie współpracowała pamięć RAM o wielkości 6 lub 8 GB w zależności od wybranej wersji. Wiadomo także, że Samsung Galaxy Fold 2 będzie miał pojedynczy aparat do selfie o matrycy 10 Mpix. Nie ma natomiast informacji jak będzie wyglądała konfiguracja głównego aparatu. Na zdjęciach, które wyciekły do sieci możemy dostrzec podwójny aparat, ale nie znajdziemy na jego temat żadnych konkretów. Składany smartfon będzie też prawdopodobnie posiadał niewielki pomocniczy wyświetlacz, który może wyświetlać podstawowe informacje takie jak godzina i prawdopodobnie powiadomienia.

Wiele wskazuje na to, ze Samsung Galaxy Fold 2 będzie kosztował około 845 dolarów, zatem mniej niż pierwsza generacja. Coraz częściej mówi się także, że smartfon zostanie pokazany już za nieco ponad miesiąc, a dokładnie 11 lutego. Na ile ma szansę na sukces? Jeżeli nie będzie większych wpadek konstrukcyjnych, jak miało to miejsce w przypadku poprzednika i jeżeli zostanie w miarę szybko wprowadzony na światowe rynki, to może cieszyć się całkiem sporą popularnością.

Źródło: gsmarena.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów