Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung od pewnego czasu narzucił sobie całkiem spore tempo jeśli chodzi o premiery nowych modeli smartfonów. I co najważniejsze robi to sensownie. Nowe modele są ewolucją poprzednich, a niektóre serie dedykowane są na wybrane rynki. Na światło dzienne właśnie wypłynęły informacje na temat Samsunga Galaxy F62.

Solidna średnia półka

Jak dotąd, koreański gigant wypuścił jeden model z serii „F” dedykowany na rynek indyjski. Teraz przyszła kolej na nieco mocniejsze urządzenie. Z dostępnych informacji wynika, że Samsung Galaxy F62 będzie pracował pod kontrolą autorskiego Exynosa 9825 wspartego 6 GB pamięci RAM. Na pliki powinno znaleźć się prawdopodobnie 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

I tak naprawdę to tyle, jeśli chodzi o pewne informacje. Niektórych rzeczy jak zwykle możemy się domyślić. Z ekranem nie powinno być problemu i zapewne zobaczymy tutaj wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED o przekątnej ponad 6,5 cala. Ramki będą niewielkie a kształt nieco zaoblony na krawędziach.

Trudniej będzie w przypadku aparatów. Można jednak przyjąć za pewne założenie, że  znajdziemy tu pewien standard, który występuje w Samsungach. A zatem model Galaxy F62 powinien posiadać potrójny lub poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka może mieć matrycę 48 lub 64 Mpix. Oprócz tego znajdziemy tutaj aparat ultraszerokokątny. Pozostałe obiektywy będą zapewne dedykowane do zdjęć makro i do pomiaru głębi ostrości. Na froncie powinna zagościć pojedyncza kamerka do selfie. Możliwe, że znajdzie się tutaj miejsce na matrycę o rozdzielczości 32 Mpix.

Jeśli chodzi o baterię, można się tutaj spodziewać sporego ogniwa. Może to być nawet bateria o pojemności około 6000 mAh. Powinno również znaleźć się szybkie ładowanie, choć na razie nie wiadomo na jakim poziomie.

Na ten moment nie wiadomo czy Samsung Galaxy F62 będzie dostępny gdzieś poza Indiami. Jednak jak dowodzi seria M, która po pewnym czasie pojawiła się również u nas, wszystko jest możliwe. Dodatkowo cena tej serii raczej nie będzie należała do najwyższych, więc smartfon może być ciekawym urozmaiceniem oferty Samsunga. Na razie jeszcze za wcześnie na informacje o dacie premiery smartfona.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com. gsmarena.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów