Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystko wskazuje na to, że niebawem zaprezentowany zostanie Samsung Galaxy F52. Będzie to kolejny model ze średniej półki tego producenta. Wygląda na to, że znajdziemy tutaj całkiem wydajny procesor i sporą ilość pamięci RAM. Jednak sam smartfon nie wyróżnia się niczym szczególnym. Przynajmniej na razie.

Snapdragon na pokładzie  i obsługą sieci 5G

Sercem Samsunga Galaxy F52, wedle najnowszych informacji, będzie Snadragon 750. To całkiem wydajny procesor, szczególnie w średniej półce smartfonów. Będzie on współpracował z 8 GB pamięci RAM. Zapewne będą także dostępne inne wersje pamięciowe. Nie wiadomo ile przestrzeni będzie przeznaczone na pliki. Wydaje się, że optymalną wielkością byłoby 128 GB. Smartfon będzie obsługiwał sieci 5G.

W przypadku ekranu w zasadzie wiadomo jedynie, że będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Wydaje się, że zagości tutaj panel wykonany w technologii IPS. Jego przekątna powinna być większa niż 6,5 cala. Nie spotkamy tutaj również wyższego, niż standardowe odświeżanie na poziomie 60 Hz.

W przypadku aparatu, zapewne znajdzie się tutaj miejsce dla co najmniej potrójnej jednostki głównej. Podstawowa kamerka będzie miała matrycę 64 Mpix. Wygląda więc na to, ze pod względem fotograficznym powinno być nieźle. Zapewne znajdzie się także miejsce dla aparatu ultraszerokokątnego oraz jakiegoś „oczka” pomocniczego zapewne dedykowanego makro. Na froncie znajdzie się miejsce dla pojedynczej kamerki do selfie.

Z dostępnych informacji wynika, że Samsung Galaxy F52 będzie wyposażony w baterię o pojemności 4350 mAh. Będzie także obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 25 W. Dobre i to, choć inni producenci oferują znacznie więcej pod tym względem.

Na ten moment nieznana jest data premiery smartfona, jednak wobec ilości docierających informacji można spodziewać się, że będzie ona w najbliższych kilku tygodniach. Nieznana jest również cena, jednak seria F raczej uchodzi za jedną z tańszych opcji w przypadku Samsunga. Wydaje się również, że Samsung galaxy F52 pojawi się raczej tylko na rynku azjatyckim. Nie można jednak wykluczyć, że w drodze wyjątku lub po zmianie nazewnictwa pojawi się także w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów