Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Odliczanie do debiutu flagowej linii Galaxy S10 jest już na finiszu. O tej serii smartfonów od Samsunga wiemy już praktycznie wszystko. Nieco inaczej jest w przypadku składanego urządzenia od Koreańczyków, które również ma zadebiutować wraz z serią S10.

Elastyczny smartfon od Samsunga

Wiemy, że ze względu na wysokie koszty produkcji nie będzie to tanie urządzenie. Niewiele wiemy za to o samej specyfikacji. W sieci pojawiły się natomiast nowe rendery wyglądu tego urządzenia oparte na filmiku, który został udostępniony przez Samsunga jakiś czas temu. Na filmie promocyjnym Koreańczycy przedstawili swoją wizję przyszłości technologii. Na tej podstawie powstały nowe wizualizacje prawdopodobnego Samsunga Galaxy F.

Największa różnica, jaka rzuca się w oczy w stosunku do poprzednich wizualizacji, to spore odchudzenie smartfona. Z dostępnych informacji wynika, że filtr polaryzacyjny będzie cieńszy o 45%, co pozwala znacznie odchudzić urządzenie. Poza tym nie widać miejsca zagięcia na powierzchni ekranu, co jest tylko na plus.

Zobacz również:


Zastosowany ekran (po złożeniu) w tym urządzeniu będzie miał prawdopodobnie 4,58 cala, a a po rozłożeniu uzyska 7,3 cala. Jego rozdzielczość to odpowiednio 840 na 1960 pikseli i 1536 na 2152 pikseli.

Niewiele wiadomo na temat pozostałej specyfikacji. Możliwe, że Samsung zastosuje najmocniejsze procesory, czyli autorskiego Exynosa 9820 lub Snapdragona 855. Nie jest to do końca jednak pewne. Przesądzony natomiast wydaje się brak czytnika linii papilarnych w ekranie, gdyż jest to technologia jeszcze zbyt skomplikowana dla elastycznych urządzeń. Samsung Galaxy F będzie prawdopodobnie posiadał dwie baterie o łącznej pojemności 6000 mAh, co pozwoli na komfortową długość pracy urządzenia na jednym ładowaniu.

Obecnie nie wiadomo ile aparatów będzie posiadało to urządzenie. Prawdopodobnie natomiast nie będzie aparatu przedniego, gdyż na froncie nie ma na niego miejsca. Wszystko wskazuje, że Samsunga Galaxy F ujrzymy już 20 lutego, a w sklepach pojawi się od marca lub kwietnia tego roku.

Źródło: gsmarena.com, letsdigital.org.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów