Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nieco ponad miesiąc temu Samsung wprowadził na chiński rynek model Galaxy A8s, który wyróżnia się ekranem Infinity-O. Pozwala on na umieszczenie aparatu selfie w „dziurce” ekranu bez potrzeby stosowania notcha. Teraz, jak zapowiada Samsung, ten model zadebiutuje na globalnym rynku pod nazwą Galaxy A9 Pro (2019).

Globalny A8s = A9 Pro 2019

Smartfon oficjalnie pojawi się na rynku koreańskim 28 stycznia, a w następnych tygodniach planowane jest wypuszczenie go na inne rynki, lecz nie wiadomo dokładnie które. Jednak wszystko wskazuje, że Galaxy A9 Pro (2019) pojawi się także w Europie. Na macierzystym rynku smartfona wyceniono w przeliczeniu na około 540 dolarów.


Przykładowa oferta ze „zwykłym” Galaxy A9 (2018):


Samsung Galaxy A9 Pro (2019) wyposażony jest w 6,4-calowy ekran Full HD+ o proporcjach 19,5:9 i pokryty zakrzywionym szkłem 2,5D. Za wydajną pracę urządzenia odpowiada Snapdragon 710 wsparty 6 GB pamięci RAM. Posiada 128 GB pamięci na pliki i można ją rozszerzyć kartą microSD o maksymalnej pojemności 256 GB.

Na pokładzie dostaniemy również do dyspozycji potrójny aparat fotograficzny wyposażony w matrycę główną 24 megapikselową ze światłem f/1.7, teleobiektyw 10 Mpix z podwójnym zoomem optycznym oraz 5 megapikselową matrycę pomocniczą do efektu rozmytego tła. Na froncie Samsung Galaxy A9 Pro (2019) zaimplementował pojedynczy aparat o rozdzielczości 24 Mpix. Natomiast czytnik linii papilarnych jest standardowy i umieszczony na tyle urządzenia.

Czy urządzenie będzie dostępne w Polsce? Jeżeli zobaczymy go w Europie jest na to szansa. Czekacie na niego?

Źródło: gizchina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów