Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A7 z 2018 roku to interesująca propozycja od koreańskiego giganta. Smartfon ma wiele zalet, ale szczególnie wyróżnia się 6-calowym ekranem wykonanym w technologii Super AMOLED i potrójnym aparatem fotograficznym na tylnej ściance. Sprawdzamy w jakich abonamentach można go korzystnie otrzymać.

Samsung Galaxy A7 na abonament

Smatfon napędzany jest autorskim Exynosem 7885 wspartym 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji mamy 64 GB na pliki, które możemy powiększyć kartą microSD o dodatkowe 512 GB. W smartfonie zaimplementowano potrójny aparat fotograficzny o matrycach 24, 8 i 5 Mpix. Z przodu otrzymujemy zaś kamerkę 24 Mpix do selfie. Za wydatkowanie energii odpowiada bateria o pojemności 3300 mAh.


>>> Wszystkie oferty Samsung Galaxy A7 (2018) <<<


Potrójny aparat i wyświetlacz Super AMOLED są ciekawym kąskiem, dlatego sprawdziliśmy w jakich konfiguracjach możemy znaleźć Samsunga Galaxy A7 (2018) u naszych operatorów.

Oferty i ceny aktualne na 06.02.2019.

Warto zdecydować się na ofertę Plush ABO 15 GB. W ramach tej oferty dostaniemy m.in. nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 15 GB Internetu. Całość uzupełniają darmowe aplikacje internetowe. W tym wypadku miesięczne zobowiązanie wyniesie nas tylko 54 zł, z czego 25 zł to opłata za usługi telekomunikacyjne (abonament). Opłata startowa za sprzęt wynosi z kolei 699 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1995 zł.

Naszym zdaniem: jest to zdecydowanie najtańsza oferta w ogólnym rozrachunku z naszego zestawienia. Dostajemy tutaj nielimitowane usługi i spory pakiet na transmisję danych. Miesięczne zobowiązanie również jest najniższe. Oferta w zasadzie nie ma wyraźnych wad.

Play oferuje jeszcze większy pakiet internetowy, bo aż 30 GB na pełnej prędkości. Reszta podstawowych usług (połączenia głosowe, wiadomości SMS/MMS) są oczywiście nielimitowane. Bardzo dobra oferta, w której za Samsunga Galaxy A7 (2018) trzeba zapłacić na start 589 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2559 zł.

Naszym zdaniem: oferta skrojona dla najbardziej wymagających internautów. Po przekroczeniu 30 GB korzystanie z zasobów sieci jest wciąż możliwe z prędkością do 1 Mb/s.

U fioletowego operatora możemy zdecydować się również na ofertę Solo M. W ramach tego abonamentu mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 10 GB z pełną prędkością. Miesięcznie będziemy płacić 100 zł. Jednorazowo na Samsunga Galaxy A7 będziemy musieli wydać 99 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2549 zł.

Naszym zdaniem: przez 2 lata różnica 10 zł w porównaniu do wcześniejszego Solo L jest niezauważalna, a przecież dostajemy tu trzykrotnie mniejszy pakiet internetowy. Z drugiej strony opłata startowa za sprzęt jest znacznie niższa, a więc mniej odczuwalna w naszym budżecie domowym.

W przypadku pomarańczowego operatora możemy wybrać Plan Optymalny. W tak skonfigurowanym abonamencie będziemy mieli do dyspozycji nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB szybkiej transmisji danych. W tym wariancie miesięcznie będziemy płacić 113,99 zł. W zamian za Samsunga Galaxy A7 nie zapłacimy nawet złotówki!

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2785,75 zł.

Naszym zdaniem: to interesująca oferta zważywszy na to, iż dostajemy nielimitowany abonament ze sporą ilością szybkiego Internetu. Do tego dochodzi brak opłaty początkowej za Samsunga Galaxy A7, która nie obciąży naszego budżetu na początku umowy. Dobra propozycja dla osób szukających jak najtańszego zestawu.

W ramach pakietu Plus.60 dostajemy między innymi nielimitowane rozmowy oraz wiadomości, a także 12 GB transmisji danych w pełnej prędkości. Sam abonament kosztuje 50 zł, ale resztę opłat stanowi rata za urządzenie. Jednorazowo za telefon będziemy musieli zapłacić symboliczną złotówkę.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie przynajmniej 2689 zł.

Naszym zdaniem: jedna z droższych ofert w naszym zestawieniu zarówno pod względem zsumowanych kosztów jak i miesięcznego zobowiązania. Telefon dostajemy za przysłowiową złotówkę, lecz musimy dobrać liczbę rat, w jakich będziemy go spłacać. Powyższa cena zawiera abonament na 2 lata, lecz raty rozbite na 36 miesięcy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów